Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez egy nagyon fontos kérdés,...

Maurer kérdése:

Ez egy nagyon fontos kérdés, remélem vki tud válaszolni! A barátnőm nyáron, augusztusban leugrott egy kb 5 méter magas hídról egy tóba. Kb 5 hónapja történt, elpattant egy ér és az orvosok csak fájdalomcsillapítót írnak neki. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Helyben azonkívül, h nagyon fájt neki, semmi baja nem volt. Elmentünk orvoshoz többször is, mindig csak egy gyógyszert írnak fel neki, hátha hat. Elküldték CT-re, ahol megállapították, hogy elpattant egy ér és folyik a vér ott a fejében, aztán ennyi. Azt mondták, hogy majd felszívódik, addig meg kitartás. Mostanában viszont kegyetlenül szédül is mikor fáj a feje (nincs olyan nap, h nem) Az én késrdésem, hogy ezzel tényleg nem lehet mit csinálni, vagy ha igen, akkor mit? Ugyanis elég aggasztó, hogy egy hónap múlva fél éve történt és egyre roszabb. Köszönöm előre a segítséget!
2011. jan. 5. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az agyában pattant el egy ér? Azzal kéne valamit kezdeni, ha nem szívódott fel, műtéttel el kéne távolítani, mert nyomhatja az agyállományt, esetleg beékelődéshez is vezethet.
2011. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy másik kórházba és KÖVETLEJÉTEK, hogy segítsenek rajta. Ez nagyon veszélyes!!!!!!!
2011. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem vagytok megelégedve az orvossal, kérhetitek más szakorvos véleményét is
2011. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értek ehez nagyon. Azt tudom, hogy a bal halántéka körül van neki és ott nyom valamit. Lehet, hogy az agyában, nem tudom. És még biztos nem szívódott fel, mert egyre roszabb neki. A mégnagyobb baj az, hogy pl ma is beverte a padba a fejét, meg van, h véletlen vki megcsapja... Énis azon vagyok, hogy elmenjünk másik orvoshoz, de még nem sikerült meggyőznöm róla. Köszönöm a megerősítést abban, hogy nem én lihegem túl a dolgot!
2011. jan. 6. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!