Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168cm magas vagyok és 65 kg....

Ancsa0726 kérdése:

168cm magas vagyok és 65 kg. Az a kérdés, hogy ez kövérnek, ducinak v vlmi ilyesminek számít? ( 8éve kézizek ) 15/L

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
ha 8 éve kézizel, akkor valószínűleg színizom vagy és nem a testtömegeddel kell foglalkozzál
2011. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nem vagy duci csak ilyen a testalkatod.

Gondolj ha annyira nagy háj zsák lennél, hogy tudnál egyáltalán kézilabdázni normálisan.

2011. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi, csak az a probléma h 1 hónapja semmit se mozogtam, mert lesérültem műtöttek is, és csak gyógytornára járok, és a jobb lábamban alig maradt izom, a többi bőr meg egy kis zsír talán.. És aggaszt, hogy igy látszom e kövérnek.
2011. jún. 20. 22:26
 4/10 anonim válasza:

Ennyi idő alatt akkor se lehet elhízni.

Csak szerintem szokatlan az hogy,nem mozogsz és azért úgy

hogy egy kicsit meg van lazulva az izmaid.

Hiszen nem rég műtöttek megviselt az izomzatod azért olyan

nem azért mert kövér vagy.

Ezen feleslegesen ne rágódj :D.

2011. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első a felépülés,az egészség, nem a súly miatti aggódás!!!
2011. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a súly még ha vki nem sportol, akkor sem számít kövérnek (feleslege persze lehet, de eü. értelemben normális a súlya. De a súly nem minden, mint tudjuk...)
2011. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kép?
2011. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

végülis igaz. holnap lesz 3 hete hogy műtöttek szóval, igazatok van és köszi hogy kedvesek vagytok ! ^^

azért jó tudni, hogy vannak még normális emberek :D

2011. jún. 20. 22:46
 9/10 A kérdező kommentje:
holnap felteszek, egy régit és egy mostanit h kb mennyit változott a lábam.
2011. jún. 20. 22:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Èn nagyon ritkán szoktam a súlyomat nézegetni (kb 4havonta 1x). Szerintem leginkább nem a magasságon meg a kilókon múlik a jó alak. Vannak akiknek nehezebbek a csontjai vagy izmosabbak stb stb. Szóval én a helyedben nem a magasságot meg a súlyt számolgatnám:-) Nézz tükörbe és ha te jónak találod az alakod akkor nincs gáz.
2011. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!