Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A rivotril tulajdonképpen...

A rivotril tulajdonképpen mire való?

Figyelt kérdés
Nekem 12éves koromban írta fel az agyturkász nő, de a mai napig nem tudok rájönni miért...:o elvileg az egy nyugtató, de semmi olyan problémám nem volt, enyhe pánikbetegsébem volt, de nem szedtem be soha, anyu azt mondta többet árt mint használ.. most így 19 évesen sem tudom megfejteni, mire írták azt fel nekem... Szüleim sajnos meghaltak azóta, így tőlük nem tudom megkérdezni.
2011. jan. 5. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
nyugtató , pánikbetegségre szokták írni gyakran
2011. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik legkeményebb nyugtató, nekem depresszióban írták fel, hogy tudjak aludni normálisan. Ki sem váltottam.
2011. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Rivotril szorongás ellen jó. Ha pánikbeteg voltál jó hogy felírta.
2011. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetris ***** válasza:

Azaz! Pánikbetegségre, depire adják. Nem véletlenül írta fel az orvosod, aki vszeg jobban értett a dologhoz, mint szegény édesanyád. Az is lehet, hogy bizonyos adagolás mellett más pszichés betegségre is kedvező hatással van, ezért írta fel annak idején a doktornő.

Ez olyan, mint az Aspirin, ami ugye láz, és fejfájáscsillapító szer, és gyulladáscsökkentő. Emellett az infarktusos betegeknek is rendszeresen szedniük kell, mert a szívre is hat.

2011. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban szorongásoldó hatású, de epilepszia ellen is használatos gyógyszer.
2011. jan. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
uh... hát nem tudom, igazából sosem szedtem, mégis elmúlt a dolog magától:) jó hogy nem hagyta anyu hogy szedjem... olvasgattam róla, nem túl bíztató
2011. jan. 6. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Rivotril = legális drog... elkezded szed és hoppűá rá is szoktál :D
2012. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!