Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ismeri itt valaki a HRT gélt...

Ismeri itt valaki a HRT gélt ami magas vérnyomásra van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Most már igen... Utána olvastam. Ez is egy "új" csodaszer, ami nélkül nem lehet élni, vagy legalábbis meg kell próbálni valahogyan eladni.

Van ebben minden szép és jó, ami normál esetben a napi táplálkozásban is megtalálható. Nem igazán kezeli ez a magas vérnyomást, az ellen nem véd :)

2011. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én nem találtam hozzá magyar leírást és egy ismerősöm ajánlotta,szinte az egész család szedi náluk,kíváncsi voltam valakinek van e tapasztalata vele
2011. jan. 8. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt van egy: [link]


Én már elég sok dolgot kipróbáltam, van némi rutinom a "csodaszerek" besorolásában, amelyek ugyan tartalmazhatnak ilyen-olyan hangzatos nevű összetevőket, de nagyrészük a kiszolgáltatott, beteg és gyors gyógyulást kereső emberek kizsebelésére épít...


Ha a rokonaidnak használ ez a szer, allejúúúja:)


(Nem akarok itt belemenni a placebo-hatásba, meg a - ha már ilyen sokba került, csak használnia kell - dologba :)))

2011. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!