Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, szinte mindig...

Mit csináljak, szinte mindig az iskolában jön rám a nagy dolog?

Figyelt kérdés
Annyira rossz de csak úgy meg nem tudom elintézni mert csak akkor sikerül ha jön az inger, de az nem itthon jön sajnos :(
2011. jan. 12. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Reggel étgyomorra otthon igyál meg egy pohár 100-os gyümölcslevet vagy valami anyagcsere gyorsítót..
2011. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagyis éHgyomorra..
2011. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

a gyümölcslevet nem szeretem

amúgy reggel az az első hogy iszok egy kis vizet

2011. jan. 12. 14:16
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezen régebben én is problémáztam, de mostanra úgy érzem, hogy legegyszerűbb, ha ott intézem el, ahol rám jön az ihlet.

Persze pl. vonatwc nem játszik.

Meg ismeretlen helyen képes vagyok napokig visszatartani...

Szóval, ha tiszta körülmények vannak a suliban (rá lehet ülni, egyáltalán meg lehet közelíteni), akkor szerintem bátran végezd a dolgodat, sokkal jobb érzés, mint egész nap tartogatni. :)

2011. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

épp ezaz, nem lehet ráülni mert összevan hugyozva, meg én nem is merek idegen helyen kakilni :( 4 napig voltam távol és akár hogy is erőlködtem nem tudtam elintézni:( már eszméletlenül rosszul voltam mire hazaértem, persze akkor már ment is azonnal-,-"

na meg bejönnek és meglátnak, meg ha kimegyek akkor észreveszik h én sz*rtam és nevetés tárgya lennék:(

meg idő sincs szünetben mert elvenné az időt a wc papír rakosgálás az ülőkére amit amúgy sem szeretek:/

2011. jan. 12. 17:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Sajnos a víz a nem valami hatásos ilyen téren..Inkább valami rostos vagy tejes dolog..Esetleg kávé?
2011. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben valahogyan mégiscsak át kellene szoktatnod magadat a kora reggeli vagy esti székelésre. Lehet, hogy azért nem sikerült eddig, mert nem szántál rá elég időt. Kelj fel 10-15 perccel hamarabb, igyál valamit, vesd be az ágyadat, aztán szép kényelmesen költözz be a wc-re, szánj rá időt, hogy ellazulj. Ha ideges vagy, kapkodsz, rohansz, aligha fog sikerülni. Arra figyelj, hogy mindennap ugyanabban az időben, ugyanolyan "rituálék" után menj wc-re. Ha odafigyelsz, 1-2 héten belül sikerül az átszokás.
2011. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jól van, ezek szerint nem csak nekem vannak ilyen problémáim. Amikor stresszes vagyok, akkor szokott rám jönni. És az sosem otthon van. Ezért nagyon kellemetlen, mert máshol én sem tudok rendesen, mert undorodok és még utána olyan érzésem van, hogy ... hagyjuk! :-)
2011. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

utolsó előttinek: ezt kipróbálom, hátha ;) köszi

utolsó: megírnád privátban? kíváncsi lettem

2011. jan. 14. 13:18
 10/14 anonim ***** válasza:

Fontos az ivás mellé, hogy egyél is reggelit! A kaja ugyanis beindítja a bélmozgásokat!Kelj fel korábban 20 perccel egyél, igyál hozzá tejeskávét. Előző este pedig egyél narancsot, mandarint, vagy valami más rostosat, amitől lesz székleted.


Ha az iskolában kell, akkor el kell sajna menni, nem szabad tartogatni. Ne ülj rá, hanem guggolj fölé. Ezt is meg lehet tanulni. Ha nem akarod, hogy mások észrevegyék, akkor húzd le a wc-t és lehúzás közben csináld meg gyorsan:) Így szag sem lesz és a hang sem hallatszik. Tuti bevált módszer:)

Majd lehúzod még egyszer. ha kérdezik, hogy miért húzod le, akkor lehet arra hivatkozni, hogy az előző nem húzta le rendesen.

2011. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!