Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy gyorsabban...

Mit csináljak hogy gyorsabban el tudjak aludni este amikor lefekszek és hogy nyugodtan végig tudjam aludni az éjszakát? (altatót nem akarok szedni)

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen "altató" teakeverékek, nézz utána. De vannak gyógynövényes altatók is, pl. Hova, Valeriana. Esetleg próbáld ki ezeket!

De ha ez megnyugtat, én sem alszom soha végig az éjszakát, van,hogy 3x is fent vagyok.

2011. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi


engem főleg az zavar hogy nem tudok gyorsan elaludni, meg aludni szeretnék, de nem tudok.

2011. jan. 13. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Fuss lefekvés előtt.
2011. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nálam is van, hogy elég lassan alszom el! Jár az agyam mindenen. Van,hogy onnantól kezdve,ahogy lekapcsolom a villanyt egy óra is eltelik, mire elalszom! De úgy vagyok vele, hogy ezt még ki lehet bírni, csak ezért nem fogok semmi sz@rt bevenni!
2011. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én nálam is ez van, ahogy lekapcsolom a lámpát 1-2 óráig fenn vagyok, volt a mikor éjfélig, volt amikor egész éjjel nem tudtam aludni.

Amugy lámpaoltás 21:30 fele szokott lenni.

2011. jan. 14. 09:24
 6/7 anonim ***** válasza:
És ha kitolnád a lámpaoltást? Fekhetnél akár éjfélkor is! De pontosan miért nem tudsz elaludni? Agyalsz? Vagy csak nem vagy álmos?
2011. jan. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem maradhatok fenn sokáig, álmos vagyok meg fáradt is, csak néha akkor szoktam gondolkozni, aztán próbálok aludni de nem megy.


De pl: ma már a 3-ik napja hogy hajnali 3-kor ébredek fel.

Ma és tegnap vissza tudtam nagy nehezen aludni, de azelőtt nem, egész végig már fenn voltam.

2011. jan. 15. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!