Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hullik a hajam, szeretnék...

Hullik a hajam, szeretnék revalidot vagy biovannét szedni! A fogamzásgátlóm bezavarhatja valamelyik? Melyik a jobb!

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dehogyis, ez csak vitamin. nagyjából egyforma, de arra számíts hogy több hónapon át kell szedni.
2011. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezek csak vitaminok, nem szabadna elvileg semmi bajnak lenni a fogamzasgatlod mellett.

Viszont ha nagyon hullik a hajad, keress fel egy borgyogyaszt, vagy vegyel a gyogyszertarban erre valo tonikot vagy kenes sampont.

2011. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én inkább a DM-ben kapható Das Gesunde Plus Hair Plus kapszulát ajánlom Neked. Kb: 650 ft, és 30 v 60 darabos (már nem emlékszem :S) és baromi jó!!! Sokkal jobb mint a fentebb említettek. Próbáltam mindet, de ez nagyon bejött és olcsó is. Annyira hullott a hajam, hogy szó szerint kopaszodtam (csomókban hullott) és ezt nagyon rendbe tette. Azóta visszakaptam a sörényemet. :)

2011. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szia és ez a kapszula amit említesz! nem okoz gondot a fogamzásgátlómnak? Vagy nem híhatok tőle?neked mennyi idő kellett?Köszi előre is
2011. jan. 22. 17:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi csak most jutottam ide. :)

Nem okozott gondot a fogamzásgátlóval, semmi gond nem volt. Kb. 1 hónap után megállt a hajhullás és megjelentek a bébi-hajak. És nem, ettől nem hízhatsz. :) Napi 1 tabi és rendbe jön a dolog.

2011. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szia! Ezt rossmanba nem lehet kapni véletlen,mert ahol lakom itt nincs dm! Köszi
2011. jan. 25. 21:13
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajna ott ezt a fajtát nem lehet, mert ez a DM saját márkája. Ilyet kell keresned:

[link]

2011. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ogg akkor ez kissé nehéz lessz! Másik városban kell nézni! Neten nem lehet rendelni? nem tudod véletlen? Köszi előre is a választ!
2011. jan. 26. 23:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Huu szerintem nem lehet, mert ugye csak a DM-ben kapható. :S
2011. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért köszi majd megoldom valahogy :)
2011. jan. 29. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!