Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van olyankor, ha egy tűvel...

Mi van olyankor, ha egy tűvel egy ideget eltalálnak? Gyógyul magától vagy begyulladhat vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Vérvételen a nő nekem esett, és nekem pedig olyan furcsa áramütés-szerű érzés villámlott végig a karomon, mert a tű sztem olyan félig is belement a karomba, komolyan, mintha belém csapott volna a villám. Ez két napja volt, és azóta csak még érzékenyebb a karom egy helyen, és néha zsibbad a tenyerem, kézfejem, és a csuklómban is olyan furcsa, égő érzés van olykor.


Azt hittem, ez elmúlik, de most komolyan félek már.


Eltalálhatott valami ideget? És ha igen, akkor azzal ilyenkor mi történik? Meggyógyul magától vagy be tud gyulladni? Soha nem hallottam még ilyenről, ha valaki otthon van a területen, adjon tanácsot..

köszi!!


2011. jan. 15. 19:28
 1/2 A kérdező kommentje:
most olvasok eg ymásik tűvel kapcsolatos kérdést, és előre monmdanám, h se nem kábszerezek , se nem koxolok, szal ne ilyen rosszindulatú válaszokkal gyertek lécci, nekem sajna a nő állva vette a vért, és egyszerűen rám esett, ennyi kb
2011. jan. 15. 19:31
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ideg tud regenerálódni magától, bár elég lassan, és mivel steril volt a tű, nem hinném, hogy be fog gyulladni. A tüneteid lehetnek idegsérüléstől. Igazából sok mindent nem lehet vele kezdeni. Ha sokáig fennáll, és nagyon zavar, akkor kérdezd meg az orvosod, hátha ő tud segíteni.
2011. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!