Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni migrén ellen?...

Mit lehet tenni migrén ellen? Ismertek valami jó házi praktikát?

Figyelt kérdés
Sajnos migrénes vagyok már évek óta. Havonta egyszer iszonyatos fejfájás szokott rám törni. Ilyenkor egész nap szédülök, hányingerem van epét hányok, nem tudok beszélni, kóválygok, volt mikor el is ájultam. Gyógyszerek nem használnak, csak egy kiadós alvás. Csak az alvás segítene, de nagyon nehezen tudok elaludni a fájdalom és az állandó hányás miatt.
2011. jan. 20. 15:54
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen érdemes a háziorvos véleményét is kikérni, de általánosságban elmondható, hogy minden fejfájás-csillapító hatásfokát feljavítja, ha koffeinnel (így például kávéval, kólával) kísérve vesszük be. Egy próbát megérne egy szem (ez itt a reklám helye) advil ultra forte egy pohár kólával. Bajod nem nagyon lesz tőle, ha kipróbálod.
2011. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy volt egy barátnőm,csak ő havonta többször is .Neki az alga kapszula segített,azóta mióta szedi egyszer volt csak fejfájása-tavaly tavasz óta-,tényleg nem reklámozni akarom,mert nekem viszont nem volt jó,de én más miatt kezdtem el szedni.
2011. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!