Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Hasfájás,...

Mi bajom lehet? Hasfájás, többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval reggel mikor felébredtem hányingerem volt, csak egy kis szelet kenyeret tudtam megenni. Aztán hol elmúlt a hányinger, hol megint rámjött, plusz ilyen tompa nyomást éreztem a hasamon néha. Aztán délben úgy éreztem, hogy már jól vagyok, megettem egy nagy tányér levest, de a végére megint hányingerem lett. Most viszont ebéd óta kb néha rámjön egy kb. fél órán át tartó, de közben is folyamatosan hullámzó érzés a gyomorszájam és a gyomrom közepe táján, mintha tűket szúrkálnának belém. Őszintén szólva annyira nem borzalmas, de nem tudom lehet e valami komolyabb bajnak a jele. Veletek volt már hasonló? Szerintetek mi lehet?
2011. jan. 21. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit ettél tegnap?Szedtél-e mostanában antibiotikumot?Egyéb gyógyszert?Hogy étkezel általában?Rendben van az emésztésed?
2011. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de sajnos egyik kérdés se jött be, ugyanezeket már én is végiggondoltam :( Ugyanazt ettem tegnap, mint a család többi tagja, nincsenek emésztési problémáim, beteg se voltam már nagyon rég, és vitamint szedek, azt is már évek óta. Egyéb ötlet?
2011. jan. 21. 16:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Egye fene, most jut eszembe, hogy tegnap ettem egy gyrost vizsga után, de suli időszakban hetente 1szer ott eszek, kétlem hogy attól van bajom. Különben is volt már ételmérgezésem, és az nem ilyen volt...
2011. jan. 21. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Kortyolgass el egy fél literes kólát, az mindig elmulasztja a hányinegrem, hosszabb távon orvost kéne felkeresnek, lehet valami bacit összeszedtél.
2011. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm, megpróbálom! Igazából ezen már én is gondolkoztam, mert kívánom, csak nem mertem inni, mert úgy gondoltam, hogy nem feltétlenül szénsavast kell inni gyomorproblémára :)
2011. jan. 21. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Furcsa tudom, nekem anno tesitanárom ajánlotta és tényleg bevált. Jó persze nyilván nem relfluxra ajánlott, de hányingerre nekem jól esik.

2011. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kóla méreg,de hányingerre én is megiszom!Ha holnapra nem múlik el,keress fel egy orvost!
2011. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már iszogatom, és várom a hatást :)
2011. jan. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!