Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barátomnak hörghurutja van és...

Barátomnak hörghurutja van és pár napja enyhén véreset köhög fel, mitől van ez?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
A véres köhögés komolyabb tüdőbaj neve. a sima hörghurutnak ilyen tünete nincs. azonnal orvos, majd röntgen!
2009. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Háziorvos de azonnal...!!

Nem, nem és nem akarom a Dögöt a falra festeni, de: ilyen, pont ilyen tünetekkel kezddte a legjobb barátom, a diagnózis: kissejtes tüdőrák. (Ami már a felfedezése pillanatában IV. stádium minimum. Nála máj, csont- és nyirokáttétekkel nyitott be a rákfene) Túl a második kemón, tudva, hogy ennek a betegségnek a szerencsés túlélése max egy-két év- nem túl vidám mostanában...


Na utáljatok, hogy leírtam a történetet, de ezt tényleg komolyan és még komolyabban kellene vennie mindenkinek!

2009. febr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.ez az erolkodéstol is lehet amikor kohog és megpattannak a hajszálerek, de az orvos nem árt.
2009. febr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Második hsz.: szörnyen sajnálom... Elképzelni sem tudom, milyen iszonyatos lehet neki... :(((
2009. febr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van nem kell a legrosszabbra gondolni rögtön, de mindenképp el kell mennie orvoshoz. A véres váladék nem játék.
2009. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát a barátodnak csodával határos gyógyulást és az abban való hitet kívánom de látod o is hiába ment el orvoshoz hamár késo /bár mindig lehet reménykedni és spontán is gyógyultak már meg/.akkor most ezt a torténetet minek mondtad el?ezzel csak megijesztetted a kedves kérdezot és a frászt hoztad rá.nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni, nem biztos, hogy a véres váladék rákot jelent.én ismerek olyan asszonyt is akinek évek óta véres széklete van kezelik is ot , le van százalékolva mégsem rákos.és véres váladék nélkul is lehet valaki az, ha benne van a génjeiben, mert már rájottek hogy genetikai hiba.lassan már divat lesz ezzel ijesztgetni mindenhol kezdve a tv-tol a reklámokon át.és a rák sem egyforma, valaki éveket is elél vele és valaki ki is gyógyul.
2009. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kedves kérdezo voltál már orvosnál, jobban vagy?
2009. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondtam én olyat, hogy a véres váladék minden esetben rákot jelent? Akárhogy olvasom vissza magam, nem látok ilyet.:S

A csodával határos gyógyulás kívánságát nem adom át neki így ebben a formában, ha nem baj.

A "kedves" választ ellenben köszi.

Kérdező, hogy vagy?

2009. febr. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de azért azt add át neki, hogy próbálkozzon más alternatív módszerrel és a luis hay /amerikai írónonek/ is van egy konyve, amit o írt a saját gyógyulásáról, ha gondolod megveheted neki, hátha az is segít./én erre gondoltam, mert olvastam belole részletet, kolcsonadta nekem valaki.és neharagudj, hogy így írtam, csak nagyon szeretnék segíteni a barátodon is.
2009. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Igen, voltunk orvosnál, de nem talált semmit, pedig többnél is voltunk.

Úgyhogy valszeg csak túlerőltette a köhögést (amugy változatlanul köhög, csak már nem véreset).


Köszönöm a válaszokat!

2009. febr. 10. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!