Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiamnak asztmás hörghurut...

A kisfiamnak asztmás hörghurutja van. Kialakulhatott ez attól, hogy esetleg én csináltam valamit rosszul? Gondolok itt arra, hogy megfázott, vagy valami ételtől?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi kruppig jutottunk, aztán kiderült ,hogy allergiás a virágföldre, na akkor eltakarítottam otthonról minden cserepes növényt, ekkor még mindig jöttek fulladásos rohamok, köhögés stb, majd vérből is megnézték neki, ott meg kiderült, hogy még a szójára is allergiás, nem eszik azóta parizert és májkrémet, ezeket elhagytuk és azóta(két éve nem volt krupp rohama. Te abban az esetben rontottál volna el valamit, ha végig terhesség alatt cigiztél volna és most is fújnád a lakásba a cigit, na akkor okolhatja egy szülő magát de addig nem.
2011. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál.

Szerencsére nálunk fulladásos roham nem volt, csak levegőkifújásnál nagyon asztmás hangot adott ki szegénykém. Szerencsére sem a terhesség alatt, sem most nem dohányzom, remélem allergia sincs.

Most én úgy látom, annyiban javult a helyzet, hogy már rendesen szedi a levegőt, ugyan köhög még, de állítólag az a jó, így gyógyul meg.

Köszönöm még egyszer, és nektek is jobbulást és kitartást.

2011. máj. 8. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:

A kruppot nem kéne az asztmás hörghuruthoz hasonlítani.


A krupp ugyanis a belégzésnél, az asztmás hörghurut pedig a kilégzésnél okoz légzési nehézséget.



Kérdező, nem rontottál el semmit. Ha hajlamos rá, akkor nem sokat tudsz tenni, max sószoba, sóbarlang. És allergiavizsgálat. De nem a te hibád :)

2012. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!