Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami arc kipirosodása...

Van valami arc kipirosodása ellen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ha melegem van irtózatossan kivörösödik az arcom. Tudom, hogy kb minden embernek olyankor piros, de az enyém egyszerűen "ég" ,tűzvörös... és hát elég kellemetlen, főleg ha nyáron az utcán vagyok, vagy pedig tornán suliban. Csak lassan múlik el, és akkor is olyan foltokban, szóval jó lenne ha tudnátok ajánlani valamit rá. Köszi
2011. jan. 25. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van? Attól is lehet, ha túl magas.
2011. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, az rendben van
2011. jan. 25. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen nem lehet segíteni.Nekem is ilyen én már kb 10 bőrgyógyásznál voltam.Ez csak rosszabbodik az idő múlásával.Nekem is ilyen volt de most már állandóan vörös.A betegség neve rozacea, nézz utána a neten.Sajnos semmi jóval nem tudlak bíztatni.De azért menj el bőrgyógyászhoz írni fognak külömböző krémeket, én csak azt a barna gyógyszertárban keverhetőt használom.Ez sem segít de legalább olcsó.Próbáld meg elfogadni magad ilyennek akkor minden rendben lesz.(nekem ez sem sikerült)Még valami ez egy gyógyíthatatlan betegség.Gondolom ez sokkoló válasz volt de nem akarlak hiú reményekkel áltatni.
2011. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utánna néztem és a rosacea máshogy néz ki, de azért köszi :) én úgy vagyok vele, hogy nekem kb érzékeny bőröm és azért pirosodik ki annyira, csak hogy nem e tudnátok vmit ajánlani ellene, valamilyen krémet illetve vitamínokat? :S
2011. jan. 26. 14:40
 5/5 anonim válasza:
enyém is kipirosodik mindig... énis kenem mindennel, de még bőrgyógyásznál nem voltam... nemtudom miért van...
2013. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!