Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Középiskolai tanárként kérdeze...

Középiskolai tanárként kérdezem, mit tegyek, hogy megszűnjön az az állapot, hogy a tanáriban és a tanári WC-ben egy hétig 30-an használunk egy törölközőt és nem hajlandó az iskola kérésünkre sem papírtörlőtartót felszerelni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

vigyél magadnak egy törölközőt és mosd ki otthon ;)


vagy fogd meg azt a rohadt törölközőt és naponta valamelyiktek hazaviszi kimosni ;)

2011. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
szólj a tiszti orvosi szolgálatnak!csak egy bejelentés!
2011. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el a diákok wcjében se szappan, se wc papír, nemhogy törölköző, és nem is 30-an használjuk hanem egy fülkére kb 5x annyi ember jut...
2011. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem kötekedni akarok, de középiskolai tanárként nem tudod megoldani ezt a problémát? Nem hajlandóak.. van ez így.. sokan sok mindenre nem hajlandóak, ami a dolguk lenne sajnos, és ilyenkor néha nincs mit tenni. Gondolom ezzel nem mondtam újat. Így, ahogy az előző is írta: beviszel magadnak egy törölközőt, amit csak te használsz, vagy megbeszélitek, hogy mikor ki vigye haza kimosni.
2011. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég jó tippeket kaptál. De azt is megtehetitek, hogy megbeszéled négy másik tanárral, hogy mindenki behoz egy törülközőt, amire otthon már nincs szüksége. Szinte minden családban vannak ilyen elfekvő törülközők. És akkor van benn 5 db, naponta újat tudtuk használni, hétvégén meg valaki kimossa otthon, vagy mindenki haza viszi azt amivel ő járult hozzá a higiéniához, és kimossa. Ekkor még az a vita lehetőség sincs, hogy "Miért X mossa ki az összeset?"
2011. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy is szól a mondás? Aki nem tudja, az tanítja.
2011. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk (diákoknak) a középiskola WC papírt egyáltalán nem biztosított, míg a tanárok 3 rétegű illatosított budipapírba törölték a popójukat. Az osztálypénz máig rejtélyes módon évről évre elszublimált, hogy hova, senki sem tudta.. Pedig egy elég jó hírű középiskolába jártam. De sajnos csak a hírneve volt jó.. Törődj bele, és oldd meg, ahogy mi, diákok is mindent megoldottunk. Sok sikert! ;)
2011. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
12.26 vagyok, sajnos nagyon is igaz, hogy a diákok még wc papírról sem álmodhatnak, nemhogy törülközőről. A diákok kéz mosás után a gatyájukba törlik a kezüket. Bár erre is ki lehetne találni sokféle megoldást..
2011. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
nálunk a suliban a wc annyira büdös, hogy néha már alig bírom ki hányás nélkül. nincs szappan, wc papír, a wc-t nem lehet bezárni, ja a wc-t nem lehet lehúzni/folyamatosan zubog. kéztörlőről azt se tudom, mi az.
2011. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

tanárnéni sikerült azóta kimosnod a törölközőt?


diákoknak javaslom a kézfertőtlenítőt, főleg a lányoknak...

2011. aug. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!