Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Életmód változtatás?

Életmód változtatás?

Figyelt kérdés

18éves vagyok.

Minden reggel 5kor kelek. Másik városban tanulok, mindennap 2óra buszozás. Voltam kolis másfél évig de kikészültem...

Már egyre nehezebben birom ezt a korán kelést.

Szeretnék változtatni az életmódomon mert ez hosszútávon nem hiszem,hogy egészséges.

A hét 5 napján alig eszek valamit. A suliba viszek 2szendvicset, ennyit eszek 2óráig. 2-3körül "ebédelek". Vacsorázni már nem szoktam. A fáradságtól alig tudok koncentrálni. Tanulás sem nagyon megy. Elég ingerült vagyok, a barátommal is sokat veszekszem.

A wc-zéssel is problémáim vannak. Alig megyek "nagy wc-re". Régen ezzel nem volt gondom.

Hétvégén legszivesebben fel sem kelnék, de nem merem átaludni az egész napot. Általában délben kelek, de még igyis fáradt vagyok.

Hétköznap legkésőbb fél 10kor fekszem. A Barátok közt után.

Szeretnék néha sportolni, de arra sincs már erőm hogy levegőt vegyek.

Mit tegyek? Segitenétek kialakitani nekem egy új életmódot? Mit tegyek másképp? Előre is köszönöm.


2011. jan. 26. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt válassz magadnak egy tanácsadót:

[link]

[link]

2011. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!