Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a Neo Citran felnőtteknek belsőleg alkalmazható porról?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó. De főleg akkor használ, ha nagyon gyorsan kezdem használni. Mondjuk éjfélkor arra ébredek, hogy nagyon kapar a torkom, és már felismerem, hogy ez a betegség első jele, akkor azonnal betolok egyet. Viszont be kell tartani az útmutatóben leírt maximumot, mert rendszeres túladagolás esetén komoly problémákat okozhat.
2011. jan. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tinker Bell ***** válasza:
Nekem soha nem ér semmit. Amikor megiszom, kb egy óráig nem vagyok taknyos, de nagyon gyorsan elmúlik a hatása és minden olyan mint előtte, így nem is szoktam erőltetni, mert az íze is rettenetes. Nagyon ritkán, amikor már nincs más megoldás, akkor lefekvés előtt szoktam inni, hogy legalább el tudjak aludni.
2011. jan. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy kell használni,ahogy az első válaszoló írta.Akkor már nem használ semmit amikor már megbetegedtünk,akkor kell már használni amikor csak egy picit érezzük,hogy kapar a torkunk.
2011. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És nem elhanyagolható, hogy nagyon megemeli a vérnyomást!


gyógyszerész

2011. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!