Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gázspray okozta sérülésre van...

Gázspray okozta sérülésre van valami gyógymód?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most a történetet nem részletezném...

Cs-gázzal fújtak le valakit még szombaton. Mára szinte lejött a bőr az arcáról. Ahol még van, ott elég vastag rétegben hámlik le, és alatta ég, meg valami fehér folyadék is jön ott, ahol frissen jött le.

Tiszta piros.


Van erre valami gyógymód?


2011. jan. 27. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk el kéne menni orvoshoz mielőtt vérmérgezést kap.

(Azt már le s írom, hogy maradandó sebhely marad az arcán, mert ez mostanra már biztos)

2011. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menjen el orvoshoz.
2011. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez volt az első, amire próbáltuk rávenni, de nincs tb-je.

Meg hát pasi....makacs....

Ezért gondoltam, hátha valakinek volt már ilyen, hátha tud tanácsot adni!

2011. jan. 27. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Meg hát pasi....makacs.... "


Akkor úgy kell neki... Ennyi.

Egyébként a hatalmas fertőzés esélye miatt sürgősségi esetnek minősül és kötelező ellátni akkor is ha nincs tb-je.

de tényleg, aki hülye haljon meg....

2011. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt nem tudtam, hogy ilyenkor kötelesek ellátni!
2011. jan. 27. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Gondolom, nem viccből fújták le... Ha még arra sincs esze, hogy orvoshoz menjen, annak ellenére, hogy súlyosan roncsolódott az arca, akkor így járt!
2011. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem kell gúnyosnak lenni!

Te mit tennél, ha hazamész, és "apósod" ezzel fogadna az ajtóban? Minden ok nélkül! Igaz, 70éves az após, de ez nem mentség! És fel lett jelentve!

Gondolom mókásnak gondolta, meg a rendőr is, aki a kezébe adta, annak ellenére, hogy illegális.

2011. jan. 27. 20:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne légy felháborodva! Mondtuk: orvos.

Ehhez nem kell különösebb IQ, vagy magyarázkodás...

2011. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok felháborodva... csak nem szeretem, ha valakit lehülyéznek, amikor nem tudják, mi történt.


Egyébként a páromról van szó. Csak nagyon nagy távolság választ el tőle, és nem tudom én elrángatni dokihoz.

Állítólag kapott valami doki által felírt krémet...de kicsit pesszimista vagyok.

Vasárnap láttam, akkor még csak a szeme alatt volt hámlás és az orrán. Mostmár mindenhol. Azt nem tudom, hogy ez a krém egy mellékhatása lehet e vagy a spray-é.

De mindenképpen ráveszem, hogy menjen dokihoz!

2011. jan. 27. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!