Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek alacsony vérnyomás...

Mit tegyek alacsony vérnyomás ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon keveset mozgok és az alacsony vérnyomás tüneteit tapasztalom. Egyrészt gondolom több mozgás és még egyéb tippek?
2011. jan. 28. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan vetted h a sok mozgás majd felviszi a vérnyomásodat tartósan? Mert nem fogja, csak arra az időre amíg sportolsz. Mennyi a vérnyomásod amúgy?
2011. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, rászoktam, hogy reggel iszok egy kávét, eleinte utáltam, de már nem. És sok vizet kell inni, higítja a vért, azóta nem vagyok álmos, mire erre rájöttem.

Jó a rágózás is, mert legalább az arcizmod mozog.

2011. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont most jöttem az orvostól, mert reggel leesett a vérnyomásom és összeestem. Alapból alacsony(90-95 körül van)

Mindössze annyit mondott, hogy sokat legyek levegőn, igyak sok vizet, és próbáljak meg kb egy időben felkelni minden nap.

2011. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!