Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik ilyen srácok? Én egy...

Létezik ilyen srácok? Én egy kétségbe esett csajszi vagyok, és lehet hogy én vagyok a nemnormális? Vagy cak az én pasim furcsa?

Figyelt kérdés
16 éves tinilány vagyok.Hétvégén aludtam ott a barátomnál.október óta élünk nemi életet.Két évet vártunk egymásra.Többször írtam neketek azal a panaszommal hogy nem akar szexelni!Ott voltam hétvégén és este elkezdtük egymást puszilgatni szeretgetni,persze ismételten én kezdeményeztem,annak ellenére,hogy kint a konyhában össze vesztünk és nem tudott mit modani a problémámra.Meg említettem neki hogy ő soha sem akar szexelni én ott mondtam neki hogy miért van ez de semmit sem mondott.Totálisan ki jelentette hogy nem tud rá mit mondani!Teljesen padlót fogtam.Nagyon sok monani valóm lenne de azt hiszem nagyon sok lenne és le se tudnám irni hogy az utóbbi időkbe mennyire nem jövünk ki.Na mindegy nem ez a léyeg hanem az hogy a puszilgatás kezdeményezés közepette mondtam hogy akarja e a sexet.Azt mondja nem.pedig tökre be volt indulva meg én is,nagyon akartam felállt neki meg minden,mondtam hogy van gumim,de nem akarta,többször is rá kérdeztem idők elteltével de mindig nemet mondott..Szerintem ez egy srácnál nem egészséges hogy nem akar sexelni,jó nem egy alkalommal nem akar már hanem volt hogy egy hónapra ki jelentette hogy nem..és nem a testemmel van a problémája mert meg kérdeztem!SososososososososososososoSOSOSOSOSOSOSOS...!!!
2011. jan. 30. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a fiúkat szereti?
2011. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem vagyok pasi, de azért szerintem ha a a srácokra bukna, nem állna fel a farka a barátnőjétől. de lehet hogy hülyeséget mondok.
2011. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem kajakra meleg.
2011. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
lehet biszex is...
2011. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Meg említettem neki hogy talán a fiúkat e szereti,erre a kérdésemre jól ott hagyott és meg haragudott,rosszul érintette.De muszáj volt meg kérdeznem mer eddig akikkel beszélgettem mind azt mondták hogy ilylenkor tombolnak a hormonok ebben az időszakban fiatalok vagyunk még és nem normális hogy pont majd egy fiú el utasítja a barátnőjét.Nagyon sokan mondták hogy csinos vagyok több srácnak is tetszem.Nem hinném hogy velem van a problémája.Sokszor szexeltünk október óta,de nem mondhatnám hogy abból a több száz alkalomból nagyon sok volt jó mert nem élveztem el,és az utóbbi egy hónapban nem is volt köztünk semmi sex.El vagyok keseredve.
2011. jan. 30. 10:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek, hogy testileg még fel tudod izgatni, de már nem szeret... Ha így van, normális dolog, hogy nem akar veled szexelni, viszont nem értem, hogy miért nem szakít veled? Talán csak arra vár, hogy te und meg a dolgot és szakíts, vannak ilyen típusú emberek, nők és férfiak is egyaránt. Érdemes lenne veszekedés és hiszti nélkül leülni és higgadtan megbeszélni, hogy melyikőtök hogyan látja a kapcsolatotokat.
2011. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Fél a kudarctól. Nem tett jót az sem, hogy lebu.iztad. Ne tedd többé, sőt, kérj elnézést.

Ja, és ne erőszakoskodj, mert csak növeled benne a teljesítménykényszert.

Nyugi.

2011. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
30f hát drága kérdező,brutálisan egyszerű leszek.szakíts a sráccal és olyant keress aki a szerelem mellett azért ki tud elégíteni sex terén.ez van.
2011. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kértem tőle természetesen.!Meg mondtam neki hogy nem fogom el hagyni azért mert nem tud nagyon jól sexelni,csak engem az bánt hogy nem is próbál rajta javítani,mert ha egy fiú igazán szeretne egy lányt akkor mindent meg tenne az érdekében hogy javítson rajta.Tegnap mielőtt haza mentem meg kérdeztem tőle hogy amit higgandtan el mondtam neki hogy mit érze gondolkozott e már rajta vagy tud e hozzá füzni valamit,és azt mondta hogy nem R!:(:(:(Én hűséges tious vagyok és nem azt nézem egy pasivban hogy dugjon meg és ott is hagyom!Nem vagyok ilyen csak most nagyon parázok..:(lehet hogy a fiúk nem nézik a lányok érzéseit azok után ha meg kapják őket?tisztelet a ki vételeknek !!
2011. jan. 30. 10:46
 10/15 A kérdező kommentje:
Fiúk arra kérlek titeket,térjetek vissza a kérdésemhez és segítsetek nekem.Nem ismerlek titeket,de biztosan normálisak vagytok és emberileg is értek valamit és tisztelhetők vagytok,kérlek huzzatok ki ebből a csávából!Lányok ti is segítsetek!
2011. jan. 30. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!