Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a végbélnyí...

Miért van az, hogy a végbélnyílásomon, miután szárazra töröltem ürítés után,10 perc múlva már megint széklettel szennyezett?

Figyelt kérdés
Néha ez van, 2-3x is ki kell törölnöm 10-20 percenként.
2011. jan. 31. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
fújj, bocsi, de ez gusztustalan...és a kategória sem a megfelelő szerintem. Lehet nem kakáltad ki magad eléggé, nem? mondjuk én megmosom utána mindig. még nem lett foltos sosem a bugyim, pedig nem vagyok már fiatalka.
2011. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég híg lehet a székleted. Próbálj meg több rostot bevinni, az majd összefogja. De az is lehet, hogy valami betegség miatt van állandóan hasmenésed. Ebben az esetben fordulj orvoshoz. Ha normális állagú széklet mellett áll fent a problémád akkor arra az esetre nincs tippem.
2011. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Elképzelhető, hogy elgyengültek a végbél izmaid. Végezz intim tornát, háta mérséklődik a helyzet.
2011. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló, te egyszerre vagy ostoba és primadonna is... persze hogy minden gusztustalan ami a széklettel kapcsolatos, de akkor már fel se tegye a kérdést?


Ne kérdezzen rá egészségügyi problémára, mert a végbélnyílás milyen gusztustalan? Ráadásul erről nem tehet, nem "gusztustalanodik", szemben a te "nem kakáltad ki magad" megnyilvánulásoddal.


Az pedig, ha te moziban/étteremben/oktatási intézményben minden székelés után odalógatod a mosdóhoz és megmosod, már ne is haragudj, de egyedül vagy vele. Most egész komolyan, erre van a WC papír, ki az, aki utána még odabaktat a mosdóhoz és nem csak a kezét, de az alfelét is megmossa?


A kategóriába sem értem minek kötsz bele, Egészségügy > Egyéb kérdések.

Talán a Dohányzás, a Bio életmód vagy a Táplálkozás alá kellett volna raknia? Nézd már meg milyen kategóriák vannak, az Egyéb kérdésekbe megy az, ami nem sorolható egyik konkrét típusba sem.



Összegezve tehát, négyféle dolgot jegyzel meg, és mind a négy balfašzság, gratula hozzá.



A kérdezőnek, talán segít:

[link]


Próbálj több keresőszót, mint például "végbél széklet folt"


Remélem segít.

És ne szégyelj feltenni egészséggel kapcsolatos kérdést, csak mert egy nyomorék benyögi hogy "fujj de gusztustalan".

2011. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Első vagyok. Ne haragudj, de ez eredetileg nem ebben a kategóriában volt. Ennyi.
2011. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ki az, aki utána még odabaktat a mosdóhoz és nem csak a kezét, de az alfelét is megmossa?"


Ha nem otthon van persze nehézkes, de egyébként igenis javallott megmosni. Aranyér esetén kifejezetten ajánlják, de egyébként sem árt. A papír csak a nagyját viszi le.



A kérdésre: Mitől lesz szennyezett? Érzed, hogy kifolyik még valami? Ha pusztán papírral csinálod, akkor elég alapos vagy?

2011. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!