Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apukámnak 1 órája volt szívinf...

Apukámnak 1 órája volt szívinfarktusa. Nagyon nagyon félek. Ugye nem lesz baja? =' (

Figyelt kérdés
Nem ismerem milyen a szívinfarktus, nagyon sírok és nagyon félek:'( mi fog most történni vele? Vitték katéterezni. Az biztos hogy segít neki? :'(
2011. jan. 31. 19:35
1 2
 1/13 Juhász Bettina válasza:
Ne aggódj nem lesz baja! Nyugodj meg!
2011. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha hátsófali infarktusa volt, ne idegeskedj, azt rendszerint túlélik az emberek. Van akinek 3 is volt már. Bízzunk benne, hogy nem történik semmi rossz. Tudsz imádkozni? Imádkozzál!
2011. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én nagyimnak 2 szívinfarktusa volt és szerencsére rendben van, csak persze nem erőltetheti meg magát. Hány éves vagy? Anyukád hol van?
2011. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kis vigasz: ha időben orvosok kezébe került, és a jelek szerint igen, akkor nem kell annyira aggódnod. Akkor nagy a gond, ha nem tudják mielőbb ellátni a beteget. Természetesen nem mindegyik infarktus egyforma nagyságú, de az elsőnél, gyors szakellátással minden esély megvan a felgyógyulásra. Elhiszem, hogy nagyon aggódsz, ez természetes. Nagyon drukkolok, hogy felépüljön, és megnyugodjon az egész család. Neked meg jót tenne, ha ki tudnád sírni magad, megkönnyebbülsz tőle.
2011. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok. Anya bevitte apát a sürgősségire. Apa mondta, hogy fáj a mellkasa és vett be egy gyógyszert, utána bement aludni. De nem tudott, csak mondta anyának, hogy máris vigye be, mert nagyon fáj neki. Azóta elvitték egy nagyobb városba, mert mi faluban lakunk és csak a szomszédos városba vitte anya. 80 km-re innen... anya ment vele, szóval most magamban vagyok és azt sem tudom hogy mi van vele :'(
2011. jan. 31. 19:58
 6/13 A kérdező kommentje:
és köszönöm! Nagyon aranyosak vagytok!
2011. jan. 31. 19:58
 7/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb, amit tehetsz érte, hogy imádkozol és sírd ki magad,ez nem szégyen és higgyj benne, hogy jó kezekben van, hazamegy majd!!!Sokan túléltek már szívinfarktust, akik belehalnak,azok szinte azonnal,mert nincs idő segíteni nekik!
2011. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne félj, minden rendben lesz. Sok százmillióan élték már túl a földön és ez apukáddal is így lesz. Nemsokára megműtik, vagy talán már éppen műtik is, aztán lesz 1 hét kórházi pihi, és mehet is haza hozzátok. Ha már tudod, hogy jobban van, kezdjétek el úgy átszervezni az életeteket, hogy minél többet segíthessetek neki a ház körüli teendőkben vagy a munkában, vagy bárhol ahol segítségre szorulhat.
2011. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Imádkoztam! Kisírtam magam és most kicsit jobban érzem magam, mert anya telefonált, hogy nem lesz semmi baj meg anyának is nyugodtabb volt a hangja!:) úgyhogy köszönöm mindenkinek! Sokat számított, amit mondtatok!! KÖSZÖNÖM!
2011. jan. 31. 20:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Örömmel olvastam az utolsó kommentedet. Mielőbbi felépülést az apukádnak!!! Szerintem itt mindenki drukkol Neki.
2011. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!