Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyógyszertárban gyerek...

A gyógyszertárban gyerek multivitamin rágótablettát kértem, de mire hazaértem felnőtt volt benne. Ez gyereknek is adható?

Figyelt kérdés
Mivel már ki van bontva szerintem vissza sem veszik, de nagyon mérges vagyok, hogy nem figyelt oda, hogy azt adja, amit kértem. Hány éves kortól adható ez? Acitval max Béres.
2011. febr. 1. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A dobozában van a leírása!
2011. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle a gyereknek, ugyanaz az összetétele, csak más mennyiségben. Sőt a gyerekeknek való még károsabb is, a mesterséges édesítők miatt, hogy az aromákról ne is beszéljek.
2011. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem! Nincs benne!! Azért tettem fel a kérdést. A neten sem találtam róla infót.
2011. febr. 1. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd vissza nyugodtan a gyógyszertárba.
2011. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kibontották a gyerekeim, a tégelyt is. Így már nem veszik vissza szerintem. De mégis, 10 éves gyereknek is adható szerintetek?
2011. febr. 1. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:
csupán a mennyiségek többek a felnőttben, ezért adjál nekik fél adagot, és biztos nem lesz bajuk, de mindenbizonnyal am se.
2011. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!