Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nagymamám daganatos. Szolida...

A nagymamám daganatos. Szolidaritásból nyírassam magam kopaszra? Mit gondoltok? Mert megtenném.

Figyelt kérdés

Sosem voltam feltűnősködő, sőt! Éppen azért lenne nagy feladat, mert elég visszahúzódó voltam egész életemben. 18/L

Ja és mindjárt tablófotózás lesz. Előtte vagy utána?


2011. febr. 2. 21:40
 1/8 anonim válasza:
100%
Semmi értelme, ettől még nem lesz jobb se neked, se a nagymamádnak!
2011. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szolidaritás, hanem butaság. Teljesen felesleges, attól a nagymamádnak mitől lenne jobb ha te is kopasz lennél (mint majd ő a kemoterápiától). Az meg hogy visszahúzódó vagy más téma, ha olyan vagy hát olyan vagy, ez nem baj. Te ilyen vagy és kész. Nem kell senkinek megfelelni.
2011. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Remélem,ezt nem gondoltad komolyan? Ez nem szolidaritás,hanem a nagymamád kicsúfolása.

Beszélgess vele sokat,vigasztald,segíts neki. Erre van szüksége.

2011. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt kell szem előtt tartanod, hogy a nagymamád örülne-e neki? Én nem hinném. Az idős emberek elég konzervatívak ilyen téren, plusz a nagymamák általában szeretik, ha az unokájuk csinos, és szép haja van. A mamád szerintem csak szomorú lenne, hogy rád is "kihat" a betegsége. Sokkal többet érnél vele, ha inkább többet lennél mellette, éreztetnéd vele, hogy szereted, stb.
2011. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igazatok van...

Amúgy sokat vagyok vele, és segítek amiben tudok neki!

2011. febr. 2. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne, ne nyírasd. Egy gyerek kedvéért még van értelme megcsinálni, de nagymamád már nem kicsi, ő tudja mi miért van :(

Inkább csak legyél mellette. Értékelni fogja.

2011. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, egy kisgyerek miatt "jó ötlet" volna, de a nagyid miatt ne tedd! Szerintem nagyon elszomorítaná.
2011. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyetértek az egyik előttem szólóval.

Gyerek kedvéért még igen, mert lelkileg könnyebb feldolgoznia, de egy felnőtt már megérti, hogy miért van.

Amúgy hosszú hajad van? Ha igen, mennyire?

2011. máj. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!