Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valamilyen betegséged, ha...

Van valamilyen betegséged, ha igen mi az és hogy érzed javul e?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem igazából gerincferdülésem van,de mióta hiszek abban, hogy műtét nélkül is bármi sikerülhet(csak hinni kell benne), azóta egyáltalán nem érzem, hogy bármi bajom is lenne.(Nem sorolnám a gerincferdülést a betegségek közé).

Off:Nem hiszem azt, hogy egy műtét bármit is helyrehozna.

Valamiért van betegség a Földön, és nem azért, mert olyan jólelkű az emberiség.:)

[Elnézést kérek, tulajdonképpen az egész válaszom Off-os, de megszerettem volna osztani ezt Veled/Veletek!]:)

2011. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha én azt tudnám, hogy mit csináltam magammal... :( Múlt héten hétfőn elmentem futni aztán utána nagyon fájt a sarkam. Nem foglalkoztam vele azt hittem, hogy egy kicsit megerőltettem, vagy hogy rossz a futó cipőm. Aztán még ezen a héten se múlt el, ha nem mozgatom nincs vele baj, de járni nem tudok rajta fájdalom nélkül. Meg van duzzadva is, igaz, hogy nem pihentettem mert iskolába csak gyalog tudok menni, de mostmár kezdek aggódni. Hétvégén pihentetem, ha nem javul irány az orvoshoz hétfőn. :(


Ezenkívül még ekcémás is vagyok..

2011. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

OFF: Gerincferdülésre legjobb gyógyír az úszás mellett a jóga ide tartozó gyakorlatai: Matsyendrasana (gerinccsavarás), Trikonasana (háromszögállás), Bhujangasana (kobraállás).


Amúgy nekem allergiám van úgy 7 éve, ha betegségnek számít, és javult az utóbbi időkben... Egyre enyhébbek a tünetei.

2011. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is parlagfű allergiám van.Mivel külföldön élek így azt hittem teljesen kigyógyultam belőle,mert itt kint semmi allergiám nincs.Tavaly augusztusban hazamentünk 3 hétre nyaralni,és ahogy átléptem a Magyar határt erősen ki is jött.A 3 hetem borzalmas volt mert szenvedtem az allergiától..Szóval ha otthon vagyok nem javul az allergiám..Külföldön viszont egy napra sem jön elő..
2011. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alvadási zavarom van, tüdőtályogom és pajzsmirigy-túltengésem.

És 22 éves vagyok.

Amúgy jól vagyok, pozitívan állok a dolgokhoz és mindenben meglátom a jót. Sokat mosolygok, ez abszolút segített.

Az alvadásra gyógyszert szedek, a tályog stagnál, a pajzsmirigyem meg úgy tűnik rendbe van. Szóval működik. :)

2011. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!