Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valamilyen nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valamilyen nemi betegséged, és mi? Esetleg most is van valami szokatlan szokatlan dolog, ami nem hagy nyugodni? (na de komolyan)

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Most kiöntsem Neked a lelkem? Kérdezd meg: akarok róla beszélni?:D
2010. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt:( Ha a pasik kimentek beszélhetünk róla...
2010. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

volt hogy lefeküdtem egy csajjal és utána pár napig csak vakartam a t*k*m, mert vmi gombás fertőzést elkapott a drága. de ez nem olyan vészes, inkább csak kellemetlen, ha olyan helyen jön rád :)

Szóval csajok, kenegessétek csak, hogy elmúljon hamar! :)

2010. aug. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen volt már,nem egyszer, kb 10-en egypár éve 1 útszéli lotyótól lapos tetűt szedtem össze, kellemetlen egy nyavaja mert érzed.Pár éve meg szerintem egy orális szexböl szemölcsök lettek a farkamon,ezt nagyon nehéz a szervezetemböl ki tisztitani.Mikor elmúlik van ugy 1-2 hónapra rá megjelenik. Aztán tavaly eggyik ismerős csajtól clamydiát szedtem össze.Ez nem kellemetlen, inkább a vizsgálat nagyon rossz és fájdalmas.Gumi nélkül igy már nem szexelek senkivel nehogy valami bajom legyen.Egyedül az állandó barátnőmmel.
2010. aug. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem sokszor volt állando pasi mellet, gyenge a szervezetem , még az eztrakloros uszoban is elkapok valamit, vagy szaunába, vagy bárhol mármikor, és ugy hogy monogámul élek , nem tudom meddig birja a apsim
2010. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!