Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérvétel kimutatja a daganatot...

Vérvétel kimutatja a daganatot/rákot?

Figyelt kérdés

Még december elején voltam vérvételen,háziorvos ajánlására,egy kisebb betegség miatt,ez most nem lényeg.Amúgy tök rendben volt minden,a fehérvérsejt számom volt egy picit magas,orvosom szerint a betegségem miatt,meg 1-2 eltérő érték volt,nagyon sok mindent megnéztek,szóval nagy labori vizsgálat,ha jól tudom,a pajzsmirigyem is teljesen rendben volt,szóval szinte jó volt minden.Akkor ezek alapján nem lehetek daganatos,ugye?

mindig beképzelek magamnak betegségeket,pl.mellrákom,vagy méhnyakrákom van,tudom,hogy hülyeség,de kezdek hipohonder lenni.

Nemi életet se élek még.

Van rá esély?

16/L


2011. febr. 4. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mutatja ki, akkor nem lenne az a sok drága meg kényelmetlen rákszűrés.
2011. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:
Csak akkor, ha célzottan, direktben kérnek tumormarker vizsgálatot a vérből. És még az se 100%.
2011. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

igazából a kérdés célzottan arra irányult,hogy én lehetek-e rákos,és megnyugtatást vártam,mert igazából tudom,hogy nem,vagyis elég kicsi az esélye,meg nem is vettem észre magamon semmilyen tünetet,csak beképzelem.

2011. febr. 4. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte semmi esélyed nincs rá. Ennyi erővel bármi bajod lehetne nem csak rák...pláne ha hipochonder vagy.:)
2011. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mutatja ki. De ilyen idős korban max leukémia fordul elő, az pedig egyértelműen látszik a véreredményből, szóval nincs ilyen bajod.

A mellrák és a méhnyakrák is nagyon jól kezelhető kezdeti stádiumban. Ha a nemi életed elkezdése után rendszeresen jársz szűrésre, akkor nem lesz semmi baj.

2011. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!