Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért pisiltem ma kb 20...

Miért pisiltem ma kb 20 másodpercig (talán) a megszokott pár másodperc helyett?

Figyelt kérdés

REggel leültem a vécére, és egyszerűen nem voltam képes nyomást gyakorolni rá... csak csobogott, de nem volt semmi ereje...

Amikor rányomtam, hogy na, tessék sugárban jönni, inkább a másik kijáraton kísérte egy kellemes hang :)

Akkor itt felnevettem amúgy.. :)


De tényleg nem értem. SEmmi ereje nem volt a pisilésemnek.

Ilyenkor ez mitől van?


2011. febr. 5. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod, ne aggódj, még "aludtak" az izmaid. :=)
2011. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

"Amikor rányomtam, hogy na, tessék sugárban jönni, inkább a másik kijáraton kísérte egy kellemes hang"

ezen szakadok xDDDDD

2011. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, aggódni nem aggódom, viszont lehet olyan hogy alszik a hólyagom? :D
2011. febr. 5. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szó szerint alszik :=), de azt te is érezted már biztosan, hogy közvetlenül ébredés után nem olyan erősek az izmaid, pl. nem tudnál akkorát ugrani vagy akkora súlyt emelni, mint kicsivel később, amikor "beindul" a vérkeringés, aktívabb vagy. A lényeg, hogy semmi különös dolog nem történt :=)
2011. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
végülis.. :) Azért köszi.. :)
2011. febr. 5. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!