Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerinted idén ismét elkerül...

Szerinted idén ismét elkerül engem az influenza?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát persze.

Honnan a rákból tudhatnánk?

2011. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
"Honnan tudnám" - természetesen pozitív megerősítésekre várok :)
2011. febr. 11. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
ha vki függetleníteni tudja magát a média pánikkeltésétől az nem kapja el. Mind azért van, hogy fogyjon az oltóanyag mert súlyos pénzeket várnak tőle. Arról senki nem ír tájékozatatást ha beadatot legalább annyi kockázattal jár sőt az immunrendszered is kinyírod vele! Szóval nem fogod elkapni, de nátha biztos nem kerül el mert az a téllel jár :)
2011. febr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. :) Ahogy engem is. Én utoljára ovis koromban voltam influenzás egyszer, azóta nem. Három évente maximum elkapok egy kis náthát, amit két nap alatt kiheverek.
2011. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem tudom,de lehet,hogy I think.
2011. febr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
07.38-as valószínűleg immunológus vagy infektológus lehet,ha ennyire okos.Aki egy kicsit többet tanult a dolgokról,pld.valódi immunológus vagy infektológus,az tudja,hogy az influenza védőoltással jó eséllyel(90 %) megelőzhető,míg ez az arány védőoltás hiányában 0-30 %.Az a baj,hogy annyi a laikus okoskodó,hogy az hihetetlen,Ha mondjuk elromlik az autód,fodrászhoz viszed?Én az autószerelőre voksolok,erre az esetre lefordítva talán az orvos véleménye mérvadó,nem?
2011. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!