Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez okozhat valamilyen betegség...

Ez okozhat valamilyen betegséget? -->Többi lent

Figyelt kérdés
Kb 2 hete székrekedésem van, görcsöl a hasam és fel is van puffadva.Hiába érzem hogy mennem kell "nagy "WC-re de nem jön semmi.Két hétben 2 szer volt székletem de az is nagyon nehez jött ki.Ittam tejet , paradicsomlével, vizzel, szilvalekvárral és az se segitett.Arra gondoltam hogy holnap veszek hashajtót.Vagy ne?
2011. febr. 10. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igyál meg egy liter narancs juice-t vagy tolj be egy pár db.narancsot akár az is hathat.iszol eleget?Nem ettél valami olyan ételt ami megkötötte?Valami hashajtot vegyél ha ezek sem hatnak pl.stadalaxot.

[link]

Kiprobálhatod még a mira gyogyvizet vagy mondjuk valamilyen probiotikumot.Amúgy engem a mák is meghajt,szóval ha szereted egy kis mákos fornetti vagy tészta:)Amúgy valami rostos is jól jöhet.Jobbulást.

2011. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ittam 100%-os narancs juice-t, narancsot is ettem, naponta 15,2 liter vizet iszok, és akkor se semmi.

fehérhúsokat szoktam enni általába , és levesekez

2011. febr. 10. 21:56
 3/12 A kérdező kommentje:

1,5-2 liter vizet


nem 15-öt :))

2011. febr. 10. 21:57
 4/12 anonim ***** válasza:
sejtetem h nem 15-öt:)Érthető volt nyugi,narancsot nem sak egy kis pohárral vagy egy két darabot hanem tényleg nagy dozisba:)Megvaaaaan igyál meg zöld teát pár pohárral,de olyat amikor egy pohárba megy egy filter,meg még tudom ajánlani az ananászkonzervet is,csak bejön valami,probáld ki amelyik tetszik.Amúgy valakit a nagy dózisú c vitamin is meghajt.ezek szerint engem is mert a narancsban sok van.
2011. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

próbáltam a zöld teát is attól se :(

tegnap a narancs juiceból megittam egy litert, kedsrű volt de akkor is megittam, és azóta se semmi


holnap elmegyek a gyógyszer tárba és veszek hashajtót

remélem az már használni fog :))

2011. febr. 10. 22:21
 6/12 anonim ***** válasza:

Bizto használni fog,kérj valami kiméleteset.Szüztea is jó lehet(bár nincs tapasztalatom vele,nem vagyok szorulós tipus).Ha máskor is elöfordult ez vagy elöfog akkor vegyél egy probiotikumot ahogy irtam mert lehet h felborult a bélrendszeredben a normál müködés és az helyrehozza,ha hasmenésed van megköti ha székrekedés akkor azt njormalizálja.Ezta ajánlom legalább egy havi adagot

[link]

Ja és rostban gazdag táplálkozás és sok folyadék legközelebb.Ja és legközelebb ne várj eddig,mert nagy baj is lehet belöle ha nem mész sokáig,akár bélcsavarodás is.

2011. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Soha nem fordult még elö ilyen.De remélem ez volt az első utolsó.

Kb egy órája hangosan morognak a beleim, de nem a gyomrom korog.És görcsöl a hasam, de akkor se semmi.:S

Na majd holnap adok én a WC-nek, veszek valamilyen hashajtót. :)


Köszi a válaszokat.

2011. febr. 10. 22:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincsmit!Hajrá:)Adj neki!Sikerülni fog.Én meg elteszem magam holnapra vagyis még megnézem a gyilkos elméket aztán go alvás.Joéjt neked!
2011. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Oké:)

Én is elteszem most már magam holnapra miután megnéztem a

a BeleValóVilágot:)

Köszi

Neked is Jóéjt!

2011. febr. 10. 22:50
 10/12 A kérdező kommentje:

voltam az orvosnál, azt mondta hogy már ha 3 napja nem volt székletem mér akkor kellett volna hashajtót innom.És azt mondta hogy tele vagyok méreganyaggal mert nem tudtam székelni.És irt ki egy kúpot azt mondta ha nem használ, akkor korházba kell menjek, mert bele is halhatok. :((

Remélem használni fog a kúp

2011. febr. 11. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!