Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki a bőrgyógyásznál megmerev...

Ciki a bőrgyógyásznál megmerevedni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és a múlt héten részt vettem egy teljeskörű bőrgyógyászati vizsgálaton. Egy nagyon kedves, fiatal doktornő vizsgált, alsónadrágra kellett vetkőznöm. Ahogy hozzám ért a vizsgálat alatt többször is, szégyen vagy nem, nagyon kellemesnek éreztem. Mindenhol megnézett, és a végén szólt, hogy le kellene tolni az alsót és a fitymát hátrahúzni. És akkor megmerevedtem, eléggé zavarban voltam, de ő megnyugtatott, hogy ez természetes, nem kell szégyenkeznem. Veletek is történt már hasonló? Illetve lányok, titeket is ilyen alaposan vizsgálnak meg bőrgyógyászati vizsgálaton? A barátnőm sajna nem mesél róla. Előre is köszi a válaszokat!
2011. febr. 13. 01:48
 1/5 anonim válasza:
100%
Milyen teljeskörü vizsgálaton voltál?Vagy milyen betegséggel mentél?Amugy nem ciki.Addig örülj,mig "áll" !
2011. febr. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fúú, ez elég ciki!
2011. febr. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
legközelebb menj egy dagadt nyanyához!
2011. febr. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
minden évben megyek bőrgyógyászhoz, bár szerencsére egészséges vagyok. Csak most ez egy új doktornő volt és ott is megvizsgált. Azért merevedtem meg, meg nagyon lassan húzta vissza a bőrt...
2011. febr. 13. 02:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Álmodozunk???...álmodozunk...???
2011. febr. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!