Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy a baj, vagy csak én...

Nagy a baj, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Egy ideje,kb 3hete alkalmanként szúró érzést tapasztalok a mellkasom környékén.Mintha enyhe szorítást is éreznék,de ebben magam sem vagyok biztos,mivel nagyon enyhe,sőt ha felsőm leveszem,nem is érzem.Lehet,hogy már bebeszélem magamnak?Persze orvosnál voltam,szerinte nincs nagy baj,de azért kértem és kaptam egy kardiológiai beutalót.Ott majd megmondják mi a helyzet,de itt is megkérdezem azért,hogy szerintetek van-e valami baj.Szoktam sportolni,tesiórák és napi min.fél óta közepes tempójú séta,akkor nem nagyon érzem,hogy szúrna,vagy szorítana,de mégis félek.Mindenki azt mondja nincs baj,de én már nagyon kivagyok és egyszerűen mindig ott motoszkál a fejemben a gondolat,hogy van valami baj:(
2011. febr. 13. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem tudom mi lehet a bajod, csak azt szeretném mondani, hogy valahogy mindenképpen próbáld meg ezt a beképzelősdit visszaszorítani (tudom hogy nagyon nehéz, ha már egyszer megszületett a gonolat), mégpedig azért, mert ez csak fokozódik, és akár pánik is lehet a vége, ami nem kellemes. én is hajlamos vagyok erre, szóval tudom milyen. légy pozitív
2011. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszorulhat a levegő a mellkasodba. Lélegezz mélyeket ilyenkor, vagy erőltesd a köhögést.
2011. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben igyekszem megnyugodni,meg hát inkább a vállam alatti környék szúr,meg enyhén a hátam. majd az orvos mond pontosat.Remélem annyi lesz,hogy "semmi gond öcsém menj haza..."
2011. febr. 13. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!