Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom nagyon túl, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom nagyon túl, vagy ez tényleg nagy bunkóság?

Figyelt kérdés
2hete vasárnap itt volt a párom nálunk(nem egy városban lakunk de nem nagy a táv 20km sincs) mondtam neki,hogy este menjen már haza,mert nagymamám nagyon beteg,és szeretném látni. Hazament. Azóta sajnos meghalt a nagymamám,(a párom tudta h nagyon nagyon beteg volt:S) csütörtökön dolgom volt abba a városba,ahol ő lakik,és bementem hozzá, megsem kérdezte,hogy hogy van a nagymamád vagy valami..pedig talpig feketében voltam ami egyáltalán nem szokásom! és sem egy részvétem,vagy valami...azóta egyszer hívott föl, kb 2percre, hogy mivan velem, és le is tette sürgősen,mert hogy nem lehet velem beszélni,mert nagyon letört vagyok:S azóta nem keresett...már ott tartok,hogy ha ő nem tud keresni,akkor énsem fogom..vagy mitkellene tennem?kiábrándultam nagyon:( és 2évvel ezelőtt előző kapcsolatomba ugyan ez volt, csak akkor unokatestvérem volt beteg:S
2010. júl. 7. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
hát akkor azonnal légy nő, és hagyd ott azt a férget:S
2010. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be neked ezek a pasik.... :)
2010. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mit gondoljon azután hogy kirúgtad kb? Szerintem ne várj el olyat amire nem képes. Ő nem tudja elképzelni hogy te mit érzel mert szerintem neki még nem halt meg senkije akit szeret. Akkor honnan tudhatná? A férfiak sokszor megfeledkeznek ilyen dolgokról véletlenül is. Te most valóban hisztis vagy és nem rajta kéne kitölteni a gyászod. Ha valami bajod van vele akkor ne duzzodj hanem mondd meg neki mert ő nem találja ki soha mit vársz el tőle.
2010. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sem tudok ilyen helyzetben rákérdezni, meg részvétet nyilvánítani... talán ő is zavarban van, nem tudja kezelni a dolgot. Ne vedd magadra.
2010. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na idefigyelj! Nem rúgtam ki jó?? normálisan megkértem,h menjen haza,mert másnap szeretnék elmenni reggel a nagymamámhoz! Nehogy már ezért is én legyek a hibás,mert szerettem volna utoljára látni a mamámat! Ha ekkora paraszt bunkó vagy,akkor csak ne tanácsolj semmit!
2010. júl. 7. 20:54
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne haragudj a párodra. Lehet, hogy csak nem akar kellemetlen témát felhozni, ezért nem kérdez rá nagymamádra. Ha legközelebb beszélsz pároddal, és megkérdezi tőled, hogy miért vagy szomorú, vagy mi a baj, akkor mondd el neki nagymamádat.

Egyébként részvégem nagymamád miatt...

25/F

2010. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy idegen is érdeklődhetne ennél jobban, ha illedelmes.
2010. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
21:04 énis így vagyok vele...és ezért is esik ennyire rosszul:S
2010. júl. 7. 21:10
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha neked csak az a jó amilyen te vagy akkor járj magaddal. A többi ember nem olyan mint te, hanem mások, ne várd tőlük azt amit magadtól. Ha ennyi fel vagy háborodva menj oda hozzá és mondd meg neki mi bajod ahelyett hogy hisztizve várod hogy tegyen valamit. Ha már ilyen okos vagy.
2010. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem azok, akik itt nem értenek meg, még sose veszítettek el olyan embert, aki nagyon fontos lenne a számukra.

Igazad van, hogy rosszul esik. Nálam egy párkapcsolat alapja a kölcsönös szeretet, ahhoz meg hozzátartozik az, hogy ha valami baj van az egyikőjüknél, akkor a másik támogatja őt lelkileg. Ez nem kötelesség, hanem alapvető figyelmesség. Fordított helyzetben ezek a figyelmetlen, önző emberek szoktak a legjobban felháborodni.

Más lenne a helyzet, ha nem lett volna neked ennyire fontos a nagymamád, de ebből a pár sorból is kitűnik, hogy az volt. Azért mond el a pasidnak, hogy mi a véleményed a viselkedéséről, hátha észhez tér, hogy mennyire bunkó volt veled.

2010. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!