Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért "megy" a hasam ha autót...

Miért "megy" a hasam ha autót kell vezetnem? Volt egy olyan helyzet vezetés közben amikor megijedtem és lehet, hogy ez üt vissza? Imádok vezetni, mindig is erre vágytam, de így. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert ideges vagy...
2009. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam hányinger szokott lenni.Ha egy pár falatot eszek indulás előtt és órákig kocsikázunk nagyon fel szokott fordulni a gyomrom.Csak akkr tudom nehezen átvészelni az utat ha üres gyomorral ülök a kocsiba.Nem lehet hogy neked is hasonlóan érzékeny a gyomrod?
2009. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vok megint. Próbálj nyugodtan vezetni, valószínű, hogy ez üt vissza. Vezess sokat, és elfog múlni, ha látod, hogy minden rendben megy.
2009. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos már hónapok óta tart :( De amikor beülök, akkor elmúlik és ideges sem vagyok! Enni meg nem tudok semmit sem előtte.

Azért köszi a gyors válaszokat!

2009. febr. 11. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!