Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért pisilok be éjszaka? Ez...

Miért pisilok be éjszaka? Ez a 3. alkalom,4 hónap alatt.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és 4 hónapja bepisiltem éjszaka. És azóta ez már 2x megtörtént. Nem értem mi állhat ennek a hátterében. Valaki volt már hasonló esetben, vagy tud erre magyarázatot? Nagyon kétségbe vagyok esve, velem ezelőtt ilyen sosem történt, és nagyon szégyellem is magam.

Értelmes válaszokat kérnék, fontos lenne. Előre is köszönöm.


2011. febr. 16. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyit iszol estefelé? nem lehet, hogy sokat? Ugyanakkor érdemes lenne utánnézni, nincs-e vese- vagy húgyúti gyulladásod, és a hólyagod okés-e, ugyanis ilyen zavarok okozhatnak nem megfelelő erősségű vizelési ingert (tehát gyenge jelzés, amire nem ébredsz fel éjjel).
2011. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Lefekvés előtt szoktam inni mindig 1 pohár vizet és az ágyam mellé is készítek mindig vizet, mert éjszaka sűrűn szoktam szomjas lenni. De ez már évek óta így van és eddig nem történt velem ilyen hogy bepisiltem.

2011. febr. 16. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyire pisilsz be? Teljesen elönt, vagy csak csepegés? Nem mindegy, mert más-más okot kell keresni a háttérben. Javaslom hogy menj orvoshoz minél előbb, addig is meg a patikában lehet kapni Tena betétet (magyarul pelenka) felnőtteknek, ezt tedd be addig éjszakára.
2011. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem teljesen, de nem is csak cseppekről van szó... A kettő között valahogy.

Elmegyek orvoshoz, csak elég ciki lesz erről beszélni...

2011. febr. 16. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én minden esetre elmennék egy nőgyógyászhoz. Találgatni lehet, de az intimtornát érdemes lenne elkezdened addig is.


Üdv!

2011. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül, hátha találsz valamit, ami rád illik.

[link]

2011. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!