Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nehéz légzés, nagyon gyors...

Nehéz légzés, nagyon gyors szivverés, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat edzek, és igy jobban is észreveszem hogyha megcsinálunk egy gyakorlatot, érzem, hogy annyira gyorsan ver a szivem, hogy alig kapok tőle levegőt.Amikor voltam sportorvosnál 139 volt a pulzusszámom, és azt mondta hogy kicsit sok, meg hogy nem vagyok e valami pajzsmirigy beteg vagy ilyesmi? Meg hogy jobb lenne lemenni valami pajzsmirigy vizsgálatra. De azért nem értem ezt az egészet, mert nem azzal van a gond hogy nem vagyok kondiba, mert eddig is sokat edzettem, aztán 1 éve kezdödtek ezek a panaszok, most hogy többet edzek még irritálóbb. Elmenjek háziorvoshoz, vagy merre?
2011. febr. 17. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindeképp menj el a háziorvoshoz és mond el neki a panaszodat és hogy magas a vérnyomásod és mond h legyen szives elküldeni kivizsgálásra,mert mondta az edződ.Nem kell hogy a kondiddal legyen baj,elég ha van valami más bajod.Jobb kivizsgálni mielött baj lenne.
2011. febr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!