Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A lábfejemen a nagylábujjamnál...

A lábfejemen a nagylábujjamnál van egy pici gumó. Nem fáj csak ha erősen nyomódik. Mitől lehet? Egyszer már volt és elmúlt, de most újra van.

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szemölcs, vagy tyukszem, mutasd meg börgyógyásznak, ö megállapitja, hogy melyik, és megmondja hogyan tovább. Szemölcsöt szokták kaparni, meg folyékony Nitrogénnel fagyasztani, tyukszemre meg vannak különbözö kenöcsök, vagy tapaszok.
2009. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez a bőröm alatt van...:(
2009. febr. 13. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy ganglion?Ez egy izületi sérv,ha izület felett helyezkedik el,akkor ez is lehet.Ezt műtétileg ki lehet metszenni,de magától is visszahúzódhat,majd terhelésre újra előjön.De akkor is kiújjulhat ha megműtik.Egyébbként ha nagy gondot nem okoz,nem nől gyorsan,nem fáj rettenetesen akkor én azt javasolnám,hogy ne foglalkozz vele addíg amíg gondot nem okoz.Ha nem muszály feltétlenül akkor ne piszkálják,mert nem biztos,hogy utánna jobb lesz.Mármint,ha ez az elváltozás valóban ganglion.:)
2009. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz lehet ganglion is de bár mi más is, irod, hogy bör alatt van , de milyen szinü mert ez fontos ! elsö válaszadó vagyok aki bör klinikán dolgozik !
2009. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen színe.Csak úgy "ott" van...Normális bőr színe van.
2009. febr. 14. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:

látom régi kérdés. Sikerült azóta kideriteni h mi is volt az?

mert nekem is uezek a tünetek!!

és nem tudom mi lehet??! :S

2009. dec. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!