Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Algopyrint vettem be reggel 9...

Algopyrint vettem be reggel 9 körül, mert fájt a fejem, most este 8 körül ihatok alkoholt már?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy bajom legyen belőle, bár én úgy gondolom hogy ennek a hatása már lejárt.
2011. febr. 18. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Már simán kiürült. Van ismerősöm aki algopyrinre is simán iszik, még sosem lett baja - de ezt azért nem ajánlom. :)
2011. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Merész :O Köszönöm :)
2011. febr. 18. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
ha alkohollal nyeled le,akkor sem lesz semmi.Szívgyógyszer,antibiotikum,epilepsziagyógyszer stb szedésénél kell kjerülni azt alkoholt
2011. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, nyugodtan ihatsz rá. Én volt, hogy buliban fájt a fejem, és unicummal vettem be. Nem mintha büszke lennék erre, de simán lehet inni rá, ha úgy hozza a sors.
2011. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Algopyrin kimondottan az a fejfájás/lázcsillapító, amit alkoholos hatás alatt is lehet alkalmazni.


Amikor egyszer zenéltünk vidéken, felment a lázam 39 fok fölé, és ott volt egy gyógyszerész nő, és adott algopyrint, azt mondta, nem baj, hogy ittam, nincs negatív hatással egymásra a kettő.

2012. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!