Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüneteim: mensis görcsök és...

Tüneteim: mensis görcsök és hányiger reggel+este, mellfeszülés, fehér folyás. Dec. 29-re vártam a mensit, de még mindig semmi. Múlt héten influenzás voltam, de csak Algopyrint szedtem, antibiotikumot nem. Lehet ez is befolyásolja?

Figyelt kérdés

Ma du. 2-kor csináltam Gabriel tesztet, negatív lett.

Voltak már vkinek ilyen tünetetei? Örülnék, ha megosztanátok velem a tapasztalaitokat? Előfordul, hogy babás vagyok, de túl korán teszteltem?

Ma du. elkezdett szúrni jobb oldalon az alhasam is, mintha a petefészkem ki akarna szakadni a helyéről. Szerintetek bekeverhetett az influenza, és inkább csak késik a mensim, de meg fog jönni?


2008. jan. 2. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet, hogy babás vagy, csak még korai volt a teszt. Várj néhány napot, és tesztelj újra. Ma nem első vizeletből csináltad a tesztet, legközelebb úgy próbáld meg. Szorítok!!
2008. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!