Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért alakultak ki ezek?

Miért alakultak ki ezek?

Figyelt kérdés

Szóval az arcom eddig normális volt, nem volt nagyon pattanásos... És egyik hétről a másikra mostanában megjelentek ilyen csomók az alsóbb bőrrétegekben.. Sose volt ilyen régebben. Az e kisebbik baj, hogy pár napig még baromira fáj. Kinyomni nem lehet. Aztán szép lassan belilul, látszódik kicsit.

Jó esetben több hétig tart CSAK, amíg felszívódnak... Rendben, én kivárom, nem piszkálom, de rohadt kellemetlen, ha csak úgy egyik napról a másikra újra megjelenhet pár.. Hogy lehet gyorsabban eltüntetni ezeket? És megakadályozni a kialakulásukat?


2011. febr. 18. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne egy bőrgyógyásznak megmutatni, ők tudják megmondani , hogy mi ez és hogy hogyan lehet kezelni.
2011. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyet ertek az elottem szoloval elkellene menni a borgyogyaszhoz,valoszinuleg antibiotikumot fog felirni,es valamilyen ecsetelot,ami segiteni fog tapasztalatbol tudom.Ami fontos!Ne probald kinyomni!
2011. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, antibiotikum tuti segítene-e... mindenre azt írják fel, és egy idő után immunis lenne rá a szervezetem, nemde?
2011. febr. 21. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
A 20;24-es vagyok.Egy probat megerne az antibiotikum,plane ha gyulladasba vannak a ''csomoid''.
2011. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni hogy bakteriális betegség-e. Sok egyéb oka lehet. Nem lehet távdiagnózist mondani. Menjél el bőrgyógyászhoz.


orvos

2011. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elmegyek, köszi a válaszokat..

remélem ennyire azért nem súlyos.

2011. febr. 21. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!