Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája hamarabb...

Akinek a babája hamarabb leválasztotta magát, mint anya szerette volna, azoknál hogyan alakultak ezek?

Figyelt kérdés

1. Mikor választotta le magát?

2. Mikor jött meg a mensi?

3. Mikor kezdtétek el a hozzátáplálást?

4. Használtatok cumit?

5. Mikor jött ki az első fogacska és hány volt amikor abbahagyta a szopit?

6. Napi hányszor szopizott még, amikor abbahagyta?

7. A lefejt anyatejet megitta ezután vagy tápszert kezdtetek enni? Ha az utóbbi, akkor milyet?

8. Mennyi idő volt, míg elapadt a tejetek?


Köszi!


2010. dec. 21. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét gyerekem pontosan 1 éves volt mikor nem kérte tovább a cicit. :(

1. 1 évesen

2. utána 14 nappal mindkét esetben

3.6 hónaposan, de az első gyerekem csak 7 hós volt mikorra egy pár kanállal elfogyasztott.

4. Az elsőnél igen, 3 hós koráig, a másodiknál egyáltalán nem.

5. Az első gyermeknek 6 hósan jött ki az első 2 alul, és 1 évesen 8 volt neki.

A második gyermeknek 8 hósan jött ki alul 2 és 1 évesen 4 volt neki.

6. Kétszer, reggel este. A második baba pedig még 3-4 szer is szopott előtte egy pár nappal.

7.Lefejt tejet megitták, de nem sokáig tudtam fejni, mert nagyon nehezen ment a fejés mindig is, és kész szenvedés volt, így még 2-3 hétig fejtem (főleg azért hogy ne gyulladjon be a cici).

8. 1-2 hónap múlva már ha megnyomtam se jött semmi.

2010. dec. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Napra pontosan 5 hónapos volt. Aznap reggel kiköpte a mellem, és sírt. Lefejtem a tejet természetesen, a két mellemből tudtam 30ml-t fejni 24 órás nem szoptatás után. :( Szóval azért választotta le magát, mert addig is elég kevés volt neki.

2. 6 hónapos volt, mikor megjött, de gyógyszeres segítséggel - fogamzásgátlót szerettem volna szedni, így előtte meghozta a doki a mensimet.

3. Akkor már hozzátápláltam, és tápszert is kapott kiegészítésként.

4. 8 hónapos koráig cumizott, javarészt csak elalváshoz kellett neki. Mostanra már azt sem tudja, mi az a cumi (15 hónapos lesz).

5. 9 hónapos kora előtt pár nappal jöttek ki az első fogai (jobb és bal alsó egyesek).

6. Napi 1x, reggel. Este már sehogy sem kellett neki.

7. Amit tudtam fejni, azt természetesen mindig megitta cumisüvegből, ezzel soha nem volt gond. Csak miután már 30 jött le összesen a két mellemből, nem láttam értelmét a fejegetésnek - szedtem homeós bogyót, ittam szoptatós teát, csináltam szaporító fejést is, de semmi nem segített. Tápszerből pedig először kaptunk Humana Ha1 LC Pufa tápit, ezt csak 1,5 hónapos koráig akarta elfogadni, gondolom a keserű íze miatt. Utána kaptunk Humana Baby-fit tápit, ez banános, az ízével nem lett volna baj, de nagyon megfogta a kakiját. Aztán a dokink felírta a Beba aktívot, na az teljesen jó volt. 6 hónapos kora után pedig Humana jó éjt tápira váltottunk.

8. 6 hónapos korára, tehát 1 hónappal a szoptatás után már csak egyetlen apró csepp jelent meg a mellbimbómon, ha megnyomtam. Aztán rá pár hétre ez is megszűnt teljesen.

2010. dec. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1.6,5honaposan.

2.4honappal szules utan.

3.4honaposan.

4,igen,szuletesetol fogva

5.7honaposan,mikor szopizott meg nem volt foga.

6.Sehanyszor,elvalasztotta magat es masnap mar egyaltalan nem szopott.

7.tapszer.

8.kb 2honap mire egy csepp se jott.

2010. dec. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!