Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hipochonder vagyok. Milyen...

Hipochonder vagyok. Milyen könyvet ajánlanátok olvasni?

Figyelt kérdés
Szeretnék könyvet olvasni ami lélekben megerősít, nem szeretnék gyógyszerekhez nyúlni. Köszönöm a segítségeteket!
2009. febr. 13. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
dr. Lenkei Gábor: Cenzúrázott egészség - A betegség-ipar futószalagján
2009. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Andrew Matthews könyveit ajánlom.
2009. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tartózkodj minden olyan könyvtől, ami az egészségről szól. Inkább egy kis lelkesítés kell neked, Andrew Matthews-t én is ajánlom.
2009. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

így van, semmi egészséggel kapcs. könyv, főképp nem lenkei, aki egy hihetetlenül pofátlan üzleti elveket valló szcientológus!!!!!!!!!!! iszonyú veszélyes, nehogy a kezedbe vedd, mert megetet veled minden sz.rt!!

az olyanokra utazik,aki befolyásolható, és mindent megtesz, hogy a saját vélt vagy valós betegségeit orvosolja.


egyébként ha tudod magadról, akkor nem vagy reményelen. így tovább, gyűrd le.

2009. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Dr. Lenkei Gábor 1986-ban szerzett orvosi diplomát kitűnő minősítéssel. Hat év praktizálás után felhagyott a hivatalos gyógyítási módszerek használatával, mert már nem tudta elfogadni ezek alacsony szintű eredményességét. Kereste a gyenge színvonal okait. Megtalálta. A válaszokat most Ön elé tárja. Orvos talán még nem írt ilyen őszinte könyvet.

Néhány kérdés, amire választ kapunk: miért élünk feleannyi ideig, mint lehetne? Miért csak a civilizálatlan népek élhetnek 100 évig? Kik irányítják az egészségről alkotott fogalmainkat? Hogyan lehet sok pénzt keresni gyerekeken egy kitalált betegséggel?

2009. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen Lenkei féle könyvek csak arra jók, hogy az is hipochonder legyen, akinek addig semmi baja nem volt, és ijedtében soktízezer forintos vitaminokat szedjen a párszáz forintos, de pontosan ugyanazt tartalmazó "gonosz gyógyszertáriak" helyett. Üzlet az egész.
2009. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pár száz forintos gyógyszer??? Te mikor voltál utoljára beteg????
2009. febr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Béres 500 mg-os C-vitamin 600 Ft, az Aspirin 400. Torokgyulladásra egyéb nem kell, más betegségem meg még soha nem volt. Még ezt is egy kezemen meg tudom számolni, ahányszor elkaptam életemben.
2009. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

és Lenkei a béres-vitamin, meg a C vitamin ellen "kampányol"?

ugyanmár

2009. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló vagyok. kifejezetten undorítónak és romlott dolognak tartom, hogy dr. lenkei, vagy bármelyik csatlósa itt próbál megetetni egy beteg embert a méregdrága - egyébként a oéti által sokszor visszadobott - gyógyszereivel. az isten szerelmére ez egy beteg ember!!!! ne akarjatok belőle ezreket kihúzni, b.sszameg, mert én ateista vagyok, de az ilyenek láttán szinte elhiszem, hogy van sátán.

remélem itthon is betiltják hamarosan a szcientológia egyházat, ahogy máshol. hihetetlen károkat okoznak, hihetetlen az egész működése,a világunk legromlottabb része - és úgy csinál, mintha szent lenne. hányok!!!

2009. febr. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!