Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veletek volt már, hogy napokig...

Veletek volt már, hogy napokig nem fürödtetek bizonyos okból? Ruhaváltás persze volt. Ettől lehet valami bajom? Szagon kívül nyilván.

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát az öcsém amikor beteg volt ő vagy 4 napig nem fürdött,nem lett semmi baja.de ne csinálj többet ilyet,mert azért a nemiszervek,hónalj,lábon stb. hamar terjednek a baktériumok.de miért nem fürödtél?
2009. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
en van, hogy egy hetig sem furodtem...nem lett bajom...
2009. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekem amikor eltört a lábam és gipszben volt, 2 hónapig nem fürödtem,csak ruhát váltottam.
2009. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

uristen 2 hónapig nem fürödtél?? o.O

én 2 naponta szoktam fürdeni nincs semmi bajom szagom sincs

2009. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Kiütéseket, helyi (bőr) fertőzéseket kaphatsz - és persze minden betegség könnyebben megtalál.

A régi emberek azért nem kaptak minden nap, mert ők csecsemőkoruktól megszokták. Amelyik nem eléggé, az kapott is (igen csúnya bőrbetegségek voltak akkoriban) - és szerencsétlen esetben bele is halhatott.

2009. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet semmi bajod. Régen, mikor még nem volt központi fűtés, meg gázkazán, hetente csak egyszer fürdött a legtöbb ember. Te például felfűtenéd naponta fával/szénnel a kazánt, vagy melegítenél a tűzhelyen egy csomó vizet, hogy fürdeni tudj? De gondolhatsz arra is, hogy az állatok sem fürdenek soha, mégse halnak bele.
2009. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!