Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik méreg az, amit nem...

Melyik méreg az, amit nem lehet kimutatni boncoláskor, és teljesen természetes halálnak tűnik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egypár , de ugye nem gondolod , hogy én most tippeket fogok adni. Barátod a google és a wikipedia:)
2011. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ki ártott neked?:D
2011. febr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Túl egyszerű lenne, ha megírnánk! :) Nincs sok ilyen szer, de azért akad.
2011. febr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak egyet tudok, de akkor én sem írom be, ha már ilyen szépen elkezdtétek a sort.
2011. febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyet én is tudok, de nem szeretnék tippet adni senkinek. Mellesleg volt aki ezzel gyilkolt meg több embert, de egy idő után gyanússá vált és közvetett bizonyítékok alapján elítélték.
2011. febr. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a kálium... tudniillik a halál beállta után az emberi szervezetben megemelkedik a kálium szint, ha megtalálod a megfelelő arányt, természetesnek fogják nyilvánítani...
2011. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!