Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális (természetes)...

Ez normális (természetes) vagy valami baj van?

Figyelt kérdés

179 cm magas vagyok 65 kilóval. Mégis valahogy úgy látom (érzem) hogy a hasamnál, köldöktől lejjebb mintha jobban "kiállna" mint a has többi része. Nem tudom hogy ki kell-e ennyire állnia, mert szerintem az már az ágyék és az is olyan. Vagyis ott már belek is vannak.

Valami gond lehet vagy egyszerűen ilyen a testalkatom?

Sportolni nem szoktam mondjuk. Ez mennyiben befolyásolja?


Ha a hasnál lenne akkor érteném de így hogy alhas és ágyék tájékon picit fura nekem. Hajlamos vagyok a hipochondriára ez igaz de ugye semmilyen súlyos probléma nincs?:S


Vélemények?


(17/F)


2011. szept. 9. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális hasad van, csak kicsit vékony vagy, így kiállnak a beleid. Majd ahogy idősödsz, megerősödsz, és nem lesz ilyen.
2011. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köldök alatti rész.


Tényleg? Van ilyen hogy "kiállnak a beleid"?? Azt hittem meg van dagadva az ágyékom.:S


Amúgy akkor hasizom erősítéssel, vagy fogyással el lehet "tüntetni"?:P

2011. szept. 9. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg, hízással lehet eltüntetni. Vékony a hasfalad, és nincsen rajta se elég izom, se zsír, azért ilyen. Az alhasadnál, két oldalt befelé ferdén van egy-egy hosszú dudor, ugye? Az ott a vastagbeled. :)
2011. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem értem hol van a vastagbél nem tudom megállapítani.xD

Az zavart leginkább hogy ha fekvő helyzetből pl felülök akkor rettenetesen kidudorodik mind a köldök alatt és felett mellette meg lapos(medence csontnál pl)

Most is álló helyzetben, medencecsontnál lapos majd kiemelkedik az a rész a másik oldalon ismét lapos.:S

2011. szept. 9. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Mii? Lehet csak fel vagy puffadva.
2011. szept. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!