Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Convulex + Alkohol, valahogy...

Convulex + Alkohol, valahogy meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Epilepsziás vagyok, és már egy jó ideje elkezdtem szedni a Convulex nevű gyógyszert [Reggel: 450Mg Este: 450Mg]. Már körülbelül 4 éve egy korty alkoholt sem ittam. Nem mintha annyira hiányozna, de azért beismerem, átélném még 1x azt az érzést/állapotot amikor bármilyen szar is a hangulat jó kedved van [bulikra gondolok főként :)]. Valami tanács? Vagy egyéb ötlet? [mert tényleg egyáltalán nem merek rá inni :S... Pedig már nagyon szeretnék, persze csak bulik alkalmából így kb hetente és akkor is csak annyit, hogy feldobja a hangulatom ]. 19/F
2011. febr. 22. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
sajna van olyan aki mindenféle gyógyszerre rá iszik,ha az orvos nem engedélyezi,akkor inkább bírd ki alkohol nélkül:( tudom h rossz pláne ebben a korban,csak gondolj abba bele,h mi lenne ha ittasan kapnál véletlenül rohamot,és az ott lévő táraság nem tudna mit csinálni:S:S
2011. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszer a központi idegrendszerre hat, ahogy az alkohol is, mindkettő károsítja a májat, és felerősítik egymás hatását.

Ihatsz rá, de rögtön koporsóban fekve próbáld meg.


19 éves vagy, 4 éve nem iszol, de előtte, 14-15 évesen már ittál??? És most ez már annyira hiányzik, hogy..??

Mert ha sz.r a buli, akkor is jól akarod érezni magad??

Mi van???

Inkább belehalsz, hogy ráiszol egy ilyen gyógyszerre, mint hogy fogod magad, és hazamész, ha nem érzed jól magad?

A jó buli a társaságon múlik, nem az italon.


Ezzel az erővel drogozhatsz is, hogy jól érezd magad egy kicsit, legfeljebb életedben utoljára..


Nincs is azzal semmi gond, ha már 25 évesen májátültetésre vársz, addig is kétnaponta jársz dialízisre, mert jól akartad érezni magad...


NEM élhetsz úgy, mint a többi felelőtlen, alkoholista, csak a piának és a bulizásnak élő kölyök, mert NEM LEHET.

Nem kell bánni, nincs ezzel semmi gond.

2011. febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a neurológusoddal,anélkül semmiképpen se igyál rá, de szerintem ha engedi is akkor is csak minimális mennyiséget.
2011. febr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Kerülni kell" < Szóval elvileg nem jó ötlet... [nem?]

Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat/tanácsokat :]

2011. febr. 26. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!