Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 55 eves ferfi vagyok agodok...

55 eves ferfi vagyok agodok mert ugy erzem hogy hanyatlik a nemi vonzodasom Regen ha not lattam izgatott es sokszor ereztem a merevedesemet. Utobbi idoben ez kezd elmaradni. Ugyan ugy erdekelnek a nok de valahogy nem izgatnak annyira ez a korral jar?

Figyelt kérdés
Aggodok ha osekerulok egy novel vajon nem leszek csodben es nem lessz merevedesem. Esetleg jo ilyenkor szedni valami gyogyszer vagy ez a kozelgo oregedes es elmulas egyik resze? Ha valki tud valami otlettet sivesen elfogadom hogy megnyugodjanak akedelyeim. Koszike. V. E.
2011. szept. 29. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát. én ehhez nem értek, de szerintem ez múló állapot.
2011. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Ez mar a "valtozo" kor miatt is lehet. Viszont nem art egy testi tisztitast elvegezni, aztan vitamin kiegeszitoket szedni, es az etkezesi szokast megvaltoztatni.

Tehat elkellene menni egy orvosi kivizsgalasra, hogy kideruljon az, hogy valojaban mert nincs merevedes?

Vagy van, de ritkabban...ezt igy forumon nehez kideriteni, ha gondolod, akkor irj privatban, es tobb informaciot a szex. eletedrol.

2011. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh and ahh.. akkor nincs panik csak oregedes...de azert koszonom a valaszodat....majd megprobalok tobb vitamint enni es tobbet pihenni...esetelg az asszony cserelgetni titokban hogy otthon nederuljon ki egy kis friss hus talan valltozast hoz...koszike azerta biztatast...
2011. dec. 11. 03:36
 4/4 Lupati válasza:
Cseppet se aggódj emiatt ha jó a szived.Már kitaláltak erre valamit ami kiváló erre a panaszra...
2014. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!