Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Válaszolj pls....

Miért van ez? Válaszolj pls. , lányok irjanak!

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és van ugy velem az hogy kb. 3napig egyfolytában folyik belőlem a punci nedv >.< van mással is??:( ....:S kissé idegesítőőőő.... mit csináljak??
2011. febr. 23. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 napja, vagy időnként 3 napig? Ha csak időnként, akkor mikor? Menzesz előtt, után, félidőben?
2011. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van már tünet is? Viszket, fáj, büdös?
2011. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ciklus közepén vagy akkor folyhat, tojásfehérje szerű váladék, nyúlós átlátszó, szagtalan ez jelzi a peteérésed, három -öt napig is lehet ilyen, ha ciklus vége felé jársz tehát közeleg a mensid akkor vizes folyás lehet, olyan a bugyi mintha bepisáltál volna de szagtalan , színtelen, ez a mensi előjele, mert először a víz távozik a méhnyálkahártyából utána lökődik az le.
2011. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem viszket nem fáj nem büfös :)ja amugy a közepe felé vagyok de már 2 éve megvan és még nem pontos :).... sokat vagyok felfázva is :S
2011. febr. 23. 11:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha zoldes, budos akkor nagy gaz van, mert az nemi betegseg... Akkor nogyogyaszhoz kell menni, aztan kapsz vmi antibiotikumot. Amugy meg ha nemilyen zoldes, akkor nincs semmi gaz...:) csak ha mar nagyon turo szeru lesz, mer az meg gomba.
2011. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor ha a közepe felé vagy és nem okoz gondot, tehát nincs egyéb, viszketés, bűz ahogy írtad, akkor szerintem ez a peteérés ideje:) ha élsz nemi életet akkor most kell nagyon védekezni:)
2011. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem zöldes nem büdös :) ilyen rendes fehér nyálkás mint amikor csikloorgazmusom van pl és olyan jön ki :D csak nem maszturbálok én mindig :) ...nincshozzá kedv se.am szűz wagyok.és nem túrós :)
2011. febr. 23. 11:12
 8/11 A kérdező kommentje:
nemi életet még nem szeretnékk élni :)van annál nekem fontosabb dolgom is :)pl tanulás :D remélem nincs semmi gond amugy meg 3-5 napig szok lenni aztán már nincs igy minden honapban van 3-5 napig .remélem tényleg nincs semmiféle baj :)
2011. febr. 23. 11:14
 9/11 A kérdező kommentje:

tojásfehérje szerű váladék, nyúlós átlátszó, szagtalan amugy ez jellemzi azt ami kijön belőlem :)

és nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! még lehet irni :)

2011. febr. 23. 11:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha semmi más tüneted nincs, nem kell aggódnod, de ha mégis aggódsz, egy gyereknőgyógyász megvizsgál.

Viszont: a felfázásnak ehhez semmi köze!!! Tévhit! Felfázástól NINCS hüvelyi fertőzés, az nem okoz folyást. A normálistól eltérő folyást valamilyen fertőzés (baktérium, gomba) okozza.


Miért vagy sokat felfázva? Szoktál rá gyógyszert kapni? Mert az kéne.

2011. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!