Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tojás miatt lehet?

A tojás miatt lehet?

Figyelt kérdés

Nem szoktam tojást enni natúrba mert nem szeretem de tegnap este leküzdöttem 1 főtt tojást.

Most viszont elég ramatyul érzem magam,hasmenésem van ráz a hideg,és a menstruációm is előbb jött meg napokkal.

Lehet a tojás miatt allergia?


2011. febr. 23. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Attól, hogy nem szereted, még nem okoz ilyen tüneteket.

Ha allergiád lenne, semmi tojástartalmút nem ehetnél, pl. nokedli, süti, majonéz, tészták, panírozott húsok, mert ezektől ugyanolyan rosszul lennél.

Szerintem valami vírusod lehet.


De... minek "küzdesz" le tojást, ha nem szereted?

2011. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem attól van hogy nem szereted mégis megetted és mégis tudod hogy nem szeretedés ezért bebeszélted maagdnak hogy nem jó.
2011. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kiskoromban voltam már rosszul tojáslevestől.De az már ugye rég volt.

Nem éreztem semmi természetfelettit nem sztem ez tény de Lassan elcsipegettem gondoltam h nem árt meg.Mindent az egészségért címszó alatt ...hát nemtudom akkor mi lehet az ok.

2011. febr. 23. 12:02
 4/4 A kérdező kommentje:
talán csak nem esett jól és azért vagyok rosszul vagy egész mástól van most ez nemtudom.
2011. febr. 23. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!