Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel segíthetem a sebgyógyulá...

Mivel segíthetem a sebgyógyulást? 1 hete térdre estem, lement a bőr, aztán szép lassan gyógyulgatott. Nagy var keletkezett rajta, de már nem húzódott nagyon.

Figyelt kérdés
Ma meg -pechemre-elcsúsztam a havon,ráestem a sebes térdemre.Nem volt nagy ütés, de a gyógyuló sebemet bedarálta.Levitte a vart, mélyebb lett a seb, vérzett, váladékozott.Lefertőtlenítették, bekötötték.De nagyon csúnya, fáj is.C-vitamint szedek, az segíti talán a sebgyógyulást.Még valami ötlet?
2011. febr. 25. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Én bepanten pluszt használok ilyen esetekben. Az fertőtlenítő krém és varrasodást elősegítő krém is. És én nem nagyon kötném be a helyedben, ha szabadon hagyod, gyorsabban gyógyul, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2011. febr. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!