Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor megkell muteni?...

Most akkor megkell muteni? Nagyon aggodok! 15/L

Figyelt kérdés
Nyaron vettem egy sportcipot (bor stb),es felrontotta a labamat, de vartam hatha megszokom, (sarkamat torte)...lassan el is mult, de eszrevettem, hogy 1 csont kezdett ott noni..voltam vele orvosnal, csinaltak rola rogen felvetelt es nem lattak akkor semmit, de szemmel lathato volt, hogy nagyobb lett...azota minden cipo amit veszek nagyon kenyelmetlen, iszonyuan faj az a csont ott, alig birok jarni egesz nap...mit csinaljak? 15/L
2011. márc. 1. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt úgy nevezik drága h bütyök. Azért fáj mert feltehetőleg sosem volt még neked és ezért fáj


Nagyon nem tudsz semmit tenni vele ugyan megtudják sztem műteni de én látok mindenki lábán 1 kicsit.

Persze ezekkel nem kell foglalkozni reszelni stb mert nincs megkeményedve

2011. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ha folyanatosan faj akkor micsinaljak vele?
2011. márc. 1. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Pihentesd jobbat nem tudok, ha olyannyira fáj h nem bírod elviselni mondjuk a suli időt inkább irasd ki magad és vmerre indulj el
2011. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!